Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

KOLEJNE AKCENTY NASZYCH CIĘŻAROWCÓW
  • 923 czytań

Dekoracja kategorii 85 kg, na I miejscu Grzegorz Kowal GCK KobylanyW dniach 9-10 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Techniki Rolniczej  w Piotrowicach rozegrano Turniej o Puchar starosty Lubelskiego w podnoszeniu ciężarów, w którym wystąpiło 41 kobiet i 91 mężczyzn z 11 klubów zrzeszonych w LOZPC.


ZAJĘCIA FITNESS, AEROBIKU I ZUMBY - ZAPRASZAMY!

W związku z małym zainteresowaniem zajęciami w świetlicy w Bohukałach informujemy, iż prowadzimy zapisy na zajęcia w świetlicy w Łobaczewie Małym.

Serdecznie zapraszamy :)

Kliknij aby powiększyć


KONKURS NA NAJLEPSZĄ TWARZ GBP ROZSTRZYGNIĘTY !!!
  • 922 czytań
UDANY POCZĄTEK SEZONU SZTANGISTÓW - ŁUKÓW 12-13 MARCA 2016
  • 1230 czytań

Podium dziewcząt do lat 15-stuW dniach 12-13 marca w hali sportowej im. Janusza Kowalczyka przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS połączone z VIII Memoriałem Janusza Kowalczyka, trenera podnoszenia ciężarów, wychowawcy braci Dołęgów.

 

>>> Galeria zdjęć <<<


HARD GOCK nagrodzony III miejscem w Ogólnopolskim Konkursie Zesp. Rockowych
  • 1086 czytań

Informujemy, iż zespół HARD GOCK działający przy Gminnym Centrum Kultury zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Rockowych
ROCK w MOK 2016.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Kliknij by otworzyć galerię zdjęć


KIERMASZ WIELKANOCNY JUŻ ZA NAMI...
  • 1556 czytań

Wspólne zdjęcie z uczestniczkami konkursu na Najpiękniejszą Babę WielkanocnąW niedzielę 20 marca w Urzędzie Gminy Terespol w Kobylanach odbył się Kiermasz Wielkanocny organizowany przez Gminne Centrum Kultury.

Celem spotkania było przypomnienie i utrwalenie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami wielkanocnymi, ale przede wszystkim była to też okazja do tego by zaopatrzyć się w oryginalne stroiki i ozdoby na stół wielkanocny.

>>> Galeria zdjęć <<<