VI Letni Festiwal Biegów "WROTA WOLNOŚCI" - Kobylany 2018

Kliknij aby powiększyćVI edycja Letniego Festiwalu Biegów „Wrota Wolności” odbyła się 9 września 2018r. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury oraz Urząd Gminy Terespol z siedzibą w Kobylanach.

Galerie zdjęć:

>>> Bieg przedszkolaka oraz juniorów <<<

>>> Biegi seniorów oraz dorosłych <<<

Kliknij aby powiększyćW tym roku w biegach zmagało się
151 uczestników w następujących kategoriach:

- Bieg przedszkolaka na 100m i 200m

- Bieg juniorów na dystansie 500m i 1000m

- Bieg na 3,333 km do lat 16

- Bieg na 3,333 km od lat 17 i starsi, oraz

- Bieg główny na 10 km

Tradycyjnie każdy zawodnik uczestniczący w biegu otrzymał na mecie pamiątkowy medal, natomiast na zwycięzców czekały ufundowane przez Organizatorów puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które w tym roku wręczał Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Sekretarz Gminy Bogdan Daniluk oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest.

Kliknij aby powiększyćLetni Festiwal Biegów to nie tylko impreza sportowa. Ze względu na swój piknikowy charakter jest to jednocześnie impreza integrująca mieszkańców gminy Terespol i okolicznych miejscowości, okazja do spotkań i spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. W trakcie biegów najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach przygotowanych przez animatorkę dobrej zabawy oraz bezpłatnie skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni. Dużym zainteresowanie cieszyły się przejażdżki konne, zorganizowane Kliknij aby powiększyćprzez Szkółkę Jeździecką „Husaria” z Kijowca.

Organizatorzy VI Letniego Festiwalu Biegów Wrota Wolności” 2018r. dziękują za pomoc przy organizacji pracownikom UG Terespol, Firmie  Mila Medica z Lubartowa za zabezpieczenie medyczne oraz służbom mundurowym Policji i Straży Granicznej.

Wyniki:

- Bieg na 100 i 200m