Mecz KS TWIERDZA KOBYLANY vs LKS MILANÓW II

ZAJĘCIA ORGANIZOWANE PRZEZ GCK

Mecz LUTNIA PISZCZAC II vs KS TWIERDZA KOBYLANY

Mistrzostwa Województwa i V Turniej o Puchar Wójta gm. Terespol w podn. ciężarów

Kliknij aby powiększyćW dniach 1 - 2 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików połączone z V Turniejem o Puchar Wójta Gminy Terespol. W imprezie udział wzięło 116 zawodniczek i zawodników z 13 klubów z terenu województwa lubelskiego.

Historia powstania Sekcji Piłki Nożnej "TWIERDZA KOBYLANY”

Twierdza Kobylany to nowopowstała, prężnie rozwijająca się sekcja piłki nożnej, która od lipca 2016 r. rozpoczęła swą działalność pod skrzydłami Gminnego Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach.

Pomysł utworzenia klubu rodził się i dojrzewał wśród zagorzałych fanów piłki nożnej z Gminy Terespol od ponad dwóch lat. Głównym inicjatorem założenia klubu był mieszkaniec Kobylan Kamil Krawczyk, który w 2015 r., wspólnie z Panem Pawłem Cabanem - animatorem sportu na Orliku przy Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach, doprowadził do pierwszych nieformalnych rozmów i spotkań z osobami zainteresowanymi powstaniem klubu piłkarskiego.

Mecz KS TWIERDZA KOBYLANY vs MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI