Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

IV Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Kobylany 2017
  • 2023 czytań

Kliknij aby powiększyćCelem przewodnim spotkania było utrwalenie tradycji świąt Bożego Narodzenia, śpiewu kolęd i pastorałek, ich popularyzacja, a ponadto umożliwienie twórczej konfrontacji osiągnięć wykonawców. Czwarta już edycja Przeglądu odbyła się w niedzielę 15 stycznia 2017r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol. Swoją obecnością zaszczycił tego dnia Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, oraz Pani Elżbieta Iwaniuk – Radna Powiatu Bialskiego reprezentująca Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

>>> Galeria zdjęć <<<


GALERIA ZDJĘĆ Z 25. FINAŁU WOŚP W TERESPOLU
25 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!

15 stycznia 2017r.
25 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych
oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Wspierając WOŚP Gminne Centrum Kultury w Kobylanch pragnie przekazać
do licytacji autografy Gwiazd Wieczoru ubiegłorocznej Kultury bez Granic!

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć
Maryla Rodowicz Donatan&Cleo Manchester
+ kostka gitarowa basisty zespołu

GORĄCO ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W TEN SZCZYTNY CEL!

Autografy będzie można licytować w Terespolu 15 stycznia 2017r.
od godz. 17.00 - Hala Sportowa MOK

Gościnnie wystąpi nasz zespół Hard Gock! ZAPRASZAMY !INFORMACJA

INFORMACJA

W związku ze złożonymi skargami do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie przez Radnego Gminy Terespol Łukasza Draguna na decyzje Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach z dnia 27 września 2016r. dotyczące nieudzielenia informacji publicznej informujemy, iż w obu przypadkach Sąd odrzucił skargi Radnego Gminy Terespol Łukasza Draguna.

 


SPRAWOZDANIE ROCZNE ZESPOŁU "BIAŁE ANIOŁY"
  • 1446 czytań

Kobylany, 10.01.2017r.

Sprawozdanie z działalności Zespołu "Białe Anioły"
za 2016 rok

Spotkania członków zespołu teatralnego „Białe Anioły” odbywały się w piątki, zgodnie z przyjętym harmonogramem. Na zajęcia uczęszczali uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz młodzież z gminy Terespol.

Teatr w życiu młodego człowieka jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym rozwój osobowości, aktywności i twórczości. Zajęcia teatralne poszerzają i kształtują wiedzę ucznia, rozwijają zainteresowania, umacniają wiarę w siebie, teatr bowiem uczy myślenia i sprawia, że stajemy się bardziej otwarci na świat i ludzi. Zajęcia teatralne są alternatywą do zagospodarowania czasu wolnego dzieciom tak, by po zakończeniu lekcji nie przesiadywały zbyt długo przed ekranem komputera lub telewizora.


SPRAWOZDANIE ROCZNE LOKALNYCH ANIMATORÓW SPORTU
  • 1171 czytań

Kobylany, 29.12.2016r.

Sprawozdanie z działalności Lokalnych Animatorów
Sportu za 2016 rok

2016 roku na kompleksie boisk przy Z.S im. Orła Białego w Kobylanach „Moje Boisko ORLIK 2012” oraz na boisku przy Z.S. im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach prowadzone były zajęcia sportowe dofinansowane w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu” przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku. Celem zajęć była nauka i doskonalenie technik gry w piłkę nożną, siatkową i koszykową, badmintona, tenisa stołowego, ponadto organizowane były zabawy i gry sportowe. Zajęcia indywidualne w Kobylanach odbywały się codziennie od godziny 15.00 do 20.00, natomiast zajęcia grupowe odbywały się systematycznie dwa razy w tygodniu przez cały okres funkcjonowania „Orlika”.