ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW - MAŁASZEWICZE 2022

VIII BIALSKI FESTIWAL SĘKACZY - KODEŃ 2022

Dożynki Powiatowe w Rudnikach

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 4 września 2022 r. w Rudnikach miało miejsce Powiatowe Święto Plonów. Gospodarzami tegorocznych dożynek była gmina Międzyrzec Podlaski. Uroczystość rozpoczęła się polową Mszą św., po której nastąpił przemarsz korowodu dożynkowego, składający się z przedstawicieli gmin powiatu bialskiego niosących wieńce.

III Turniej Tenisa w grze podwójnej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Terespol

Kliknij aby powiększyćTenis ziemny to sport, który jeszcze jakiś czas temu interesował tylko wąskie grono Polaków, dziś za sprawą minionych i obecnych sukcesów emocjonuje cały kraj.

Dyscyplina ta znalazła swoich sympatyków również w gminie Terespol. W sobotę 3 września 2022r. na korcie tenisowym przy Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach odbył się III Turniej Tenisa w grze podwójnej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Terespol. W rywalizacji wzięło udział 11 par zawodników.

XXII DOŻYNKI POWIATOWE - RUDNIKI 2022

83. Rocznica wybuchu II wojny światowej

Kliknij aby powiększyć1 września 2022r. odbyła się symboliczna uroczystość złożenia wieńców przed Pomnikiem upamiętniającym Żołnierzy Wojska Polskiego poległych w obronie lotniska w Małaszewiczach.

Kliknij aby powiększyćWiązanki złożyli: mjr Robert Jabłoński – z-ca dowódcy III Batalionu Zmechanizowanego z Białej Podlaskiej, oraz Krzysztof Iwaniuk - Wójt Gminy Terespol wraz z delegacją: Bogdanem Danilukiem z-cą Wójta Gminy Terespol, Mieczysławem Romaniukiem - Przewodniczącym Rady Gminy Terespol i Dorotą Szelest - Dyrektorem Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach.