ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

Informacja GBP
Informujemy, iż w dniach 27.09.2016 - 07.10.2016
Gminna Biblioteka Publiczna czynna jest
w godzinach od 8.00 do 16.00.

Mecz RED SIELCZYK vs KS TWIERDZA KOBYLANY

Dożynki i odpust parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego w Neplach

Kliknij aby powiększyćOdpust parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego w Neplach zgromadził wielu wiernych i Gości z parafii oraz okolicznych miejscowości. Sumie odpustowej przewodniczył ks. kan. Sławomir Olopiak - Proboszcz Sanktuarium św. Józefa w Siedlcach.

Uroczyste otwarcie boiska przy pomniku "Wrota Wolności"

Kliknij aby powiększyć11 września 2016r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego boiska w Kobylanach. W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest oraz Przedstawiciele Zarządu Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej: Prezes Witold Wójtowicz, Sekretarz Ewaryst Gasiewicz i Członek Zarządu Stanisław Lesiuk. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Daniel Wojciechowski – wikariusz Parafii pw. Świętej Trójcy w Terespolu.

Mecz TWIERDZA KOBYLANY - GROM SOSNOWICA