Zaproszenie do składania ofert - Festiwal KULTURA BEZ GRANIC 2024

Kobylany, dnia 06.05.2024r.

Zapraszamy do składania ofert
na wyłączność: obsługi gastronomicznej i sprzedaży napojów; usługi wesołego miasteczka, prowadzenia działalności handlowej
podczas imprezy plenerowej
pn. Festiwal „Kultura bez Granic”
w dniach 06-07 lipca 2024 roku

>>> bezpośredni link <<<

Konkurs dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach w zakładce Konkursy.

Zapraszamy do zwiedzania Dzieła Międzyfortowego Kobylany I

Zaproszenie do składania ofert - Festiwal KULTURA BEZ GRANIC 2024

Kobylany, dnia 30.04.2024r.

Zapraszamy do składania ofert
na „Wykonanie usługi
polegającej na produkcji festiwalu artystycznego o charakterze plenerowym pod nazwą
„Kultura bez Granic 2024”,
który odbędzie się 06.07.2024r.

>>> bezpośredni link <<<

Piknik Majowy - świętujemy 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej!

Uroczystość wręczenia stypendiów sportowych województwa lubelskiego

23 kwietnia 2024r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów sportowych województwa lubelskiego. Wśród stypendystów znaleźli się zawodnicy Sekcji Podnoszenia Ciężarów działającej przy GCK Kobylany:

• - Oliver Jabkiewicz
    Łukasz Bogusz

Przyznawane stypendia fundowane są ze środków finansowych budżetu województwa lubelskiego oraz funduszy europejskich i mają na celu promowanie kapitału intelektualnego Lubelszczyzny poprzez pomoc materialną skierowaną do uzdolnionej młodzieży (uczniów, słuchaczy, studentów). Przeznaczone środki finansowe umożliwiają doskonalenie już posiadanych uzdolnień oraz mobilizują ubiegających się o stypendia do ponadprzeciętnej aktywności, ale przede wszystkim są wyróżnieniem i nagrodą za talent i pracę, włożoną w doskonalenie i rozwój.