Kultura bez Granic 2018
Przewodnik

Zgłoszenie stoiska promocyjnego podczas "Kultury bez Granic 2018"

Szanowni Państwo!

Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach serdecznie zaprasza
do wystawienia stoiska promocyjnego niezarobkowego
podczas XV Przeglądu Folklorystycznego "Kultura bez Granic".

Impreza odbędzie się 1 lipca 2018r.  na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku
w Kobylanach (Gmina Terespol, Powiat bialski, woj. lubelskie).

Część oficjalna rozpocznie się o godz. 16.00.
Warunkiem wyznaczenia miejsca wystawienniczego jest przesłanie zgłoszenia

do dnia 25 czerwca 2018r.

Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu 83 411 20 60.

>>> druk zgłoszenia stoiska promocyjnego <<<

Twierdza Kobylany – Lutnia Piszczac

Kliknij aby powiększyćW dniu 9 czerwca na boisku sportowym w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Lutnią Piszczac. Od pierwszej minuty w meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki.  Po kilku składnych akcjach Twierdzy, wreszcie objęliśmy prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym i strzale Michała Nowickiego. Dalsza część meczu to przewaga naszej drużyny i stwarzanie sobie coraz to groźniejszych akcji. Tracimy bramkę po błędach indywidualnych, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Po bramce Twierdza dalej atakuje i przeprowadza piękną akcję lewą stroną boiska autorstwa Kacpra Sitniczuka, Szymona Kowaluka oraz Michała Stomy, po czym Michał Stoma dośrodkowuje piłkę w pole karne a Michał Nowicki dostawia odpowiednio stopę i prowadzimy 2:1. Długo musieliśmy czekać na kolejną bramkę, ale się doczekaliśmy i strzelamy bramkę autorstwa Michała Nowickiego, Michał strzela 3 bramkę w meczu, czym kompletuje hattricka w meczu.

DZIEŃ SPORTU W GMINIE TERESPOL

GALERIA ZDJĘĆ z II Rodzinnego Pikniku Strzeleckiego w Kobylanach
MECZ: TWIERDZA KOBYLANY - GLKS ROKITNO

AP TOP 54 Biała Podlaska I - Twierdza Kobylany

Kliknij aby powiększyćKolejne 3 punkty zainkasowała Twierdza na swoim koncie w spotkaniu z AP TOP 54 Biała Podlaska, które się odbyło 02 czerwca na obiektach sportowych Akademii Piłkarskiej TOP 54. Pogoda tego dnia nie dopisywała a wręcz była tragiczna poprzez ulewne deszcze, początkowo sędziowie nie chcieli rozpocząć spotkania lecz po rozmowie z Trenerami obu zespołów zawodnicy wstawili się na płycie boiska w strugach deszczu.