Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
Turniej piłki nożnej halowej w Piszczacu
  • 31 czytań

Kliknij aby powiększyćDnia 11.01.2020r. odbył się turniej piłki nożnej halowej w Piszczacu rocznika 2010 i młodsi. Do turnieju przystąpiliśmy w dwóch składach, które rywalizowały w dwóch grupach. W każdej grupie zostało umieszczonych po 6 zespołów.

I grupa:
Twierdza Kobylany I, UKS Jedynka Terespol I, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski I, Lobos Kodeń I, Red Sielczyk I, Lutnia Piszczac I

II grupa:
Twierdza Kobylany II, UKS Jedynka Terespol II, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski II, Lobos Kodeń II, Red Sielczyk II, Lutnia Piszczac II


DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Kliknij aby powiększyć


INFORMACJA DO MIESZKAŃCÓW WSI ŁOBACZEW MAŁY

Kliknij aby powiększyć


Ferie Zimowe z Gminnym Centrum Kultury
  • 36 czytań

Kliknij aby powiększyćPierwszym punktem tygodniowego planu była gra terenowa pn. „Twierdza Pełna Tajemnic”, która odbyła się w obiekcie Dzieło Międzyfortowe Kobylany I. Uczestnicy spotkania posługując się mapą musieli odnaleźć punkty, w których znajdowały się ukryte koperty - wskazówki do dalszego postępowania. Ponadto w każdym z zaznaczonych punktów na mapie można było uzyskać ciekawe informacje o konstrukcji Dzieła Międzyfortowego oraz o jego przeznaczeniu w okresie II wojny światowej. Była to przy okazji spora dawka ciekawej, tajemniczej historii zabytkowego obiektu.  Dodatkową atrakcją było strzelanie z łuku oraz ognisko z kiełbaskami na świeżym powietrzu.


Forotelacje w ferii zimowych z GCK
Spotkanie Noworoczne w Polatyczach
  • 306 czytań

Kliknij aby powiększyćW sobotę (18.01.2020r.) świetlica w Polatyczach wypełniła się gwarem rozmów i dziecięcej zabawy, a wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich spotkania. Cel był niezwykle ważny - poznać się bliżej, zintegrować oraz połączyć przy jednym stole jak największą liczbę mieszkańców, od osób starszych zaczynając, a na dzieciach kończąc. I okazało się to możliwe.

>>> Galeria zdjęć <<<