Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Noworoczne spotkanie Zespołów, Klubów i Sekcji Sportowych
  • 128 czytań

W dniu dzisiejszym 26 stycznia 2024r. na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach odbyło się „Noworoczne spotkanie Zespołów, Klubów i Sekcji Sportowych” działających na terenie Gminy Terespol, które było podsumowaniem ich dotychczasowej działalności.

>>> Galeria zdjęć <<<

Najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowanie, wysiłek i pracę włożoną w doskonalenie umiejętności artystycznych i sportowych złożył na ręce instruktorów, trenerów i członków Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk.


FERIE ZIMOWE Z GCK 2024 - I TYDZIEŃ
FERIE ZIMOWE Z GCK 2024 - II TYDZIEŃ
Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Kobylany 2024
  • 71 czytań

W ubiegłą niedzielę w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach po raz XI odbył się Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury w Kobylanach, które nieprzerwanie od 2013 roku podtrzymuje i utrwala tradycje świąt Bożego Narodzenia poprzez śpiew kolęd i pastorałek.

W tym roku do przeglądu zgłosiło się 21 solistów oraz 9 zespołów.

>>> Galeria zdjęć <<<


KONKURSY DLA MIESZKAŃCÓW OBSZARÓW WIEJSKICH

18 stycznia br.  w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyła się konferencja inaugurująca cztery konkursy skierowane do mieszkańców obszarów wiejskich: Rolnik z Lubelskiego 2024, Ekolubelskie 2024, Nasz Sołtys 2024 oraz Kobieta Przedsiębiorcza w stylu EKO. 

 

 

 

Szczegóły pod linkiem: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/konferencja-inaugurujaca-konkursy-dla-mieszkancow-obszarow-wiejskich/


Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Terespol
  • 132 czytań

12 stycznia 2024r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol już po raz drugi odbyło się niecodzienne spotkanie. Spotkanie, które było uhonorowaniem zaangażowania oraz pięknej i szlachetnej działalności społecznej Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Terespol.

Serdeczne podziękowania za działalność kulturalną oraz kultywowanie tradycji ludowych przekazał wszystkim licznie zgromadzonym Paniom i Panom Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk. Do życzeń dołączyła się również Pani Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach Dorota Szelest, która podkreśliła jaką pomocą i wsparciem są obecnie Koła, które inicjując wszelkie działania i inicjatywy integrujące lokalną społeczność, niewątpliwie podnoszą poziom życia na wsi.

>>> Galeria zdjęć <<<