Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Informacja dla wystawców - XVIII Festiwal „Kultura bez Granic” 2023

Szanowni Państwo!

Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach serdecznie zaprasza do wystawienia stoiska promocyjnego niezarobkowego podczas XVIII Festiwalu „Kultura bez Granic” 2023!

Impreza odbędzie się dnia 1 LIPCA 2023r. (sobota) na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach (Gmina Terespol, powiat bialski, woj. lubelskie). Część oficjalna rozpoczyna się o godz. 17:00.

Gwiazdą wieczoru będzie VARIUS MANX & Kasia Stankiewicz!

Warunkiem wyznaczenia miejsca wystawienniczego
jest przesłanie ZGŁOSZENIA do dnia 16 czerwca 2023r.

Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu: 83 411 20 63

>>> Formularz zgłoszenia <<<


Konkurs ekologiczny - Młodzi lubią EKO
V Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Terespol


Czwartki z Biablioteką


Regionalne Święto Polskiej Wsi 2023


Tydzień Bibliotek 8-15 maj – czas na podsumowanie!
  • 148 czytań

Za nami ostatni dzień tygodniowego Ogólnopolskiego Program Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. W ramach akcji Biblioteki w całej Polsce przez cały tydzień realizowały swoje autorskie programy promujące czytelnictwo. Zgodnie z hasłem tegorocznej odsłony Biblioteka jest jak przyjaciel, z którym dobrze spędza się czas. Każdy może znaleźć w niej coś ciekawego dla siebie. Oferta Biblioteki jest różnorodna i dostosowana do wielu potrzeb. To dlatego Bibliotekę można nazwać: Moją, Twoją, Naszą! I się z nią utożsamiać.

>>> Galeria zdjęć <<<

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylanach jak co roku włączyła się w tą akcję, przygotowując dla swoich czytelników urozmaiconą ofertę na każdy dzień. Oprócz zabaw, zajęć, quizów i konkursów, na każdego czytelnika, który odwiedził Bibliotekę w Tygodniu Bibliotek, czekała słodka wata cukrowa.