Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Sprawozdanie z działalności sekcji podnoszenia ciężarów za rok 2023
  • 95 czytań

Małaszewicze, 07.01.2024r.

Sprawozdanie z działalności
sekcji podnoszenia ciężarów
GCK Kobylany za 2023 rok

 

W 2023 roku treningi sekcji podnoszenia ciężarów prowadzone były w siłowni oraz w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach. Celem zajęć była nauka i doskonalenie techniki dwuboju olimpijskiego oraz doskonalenie sprawności ogólnej i specjalnej do podnoszenia ciężarów. Treningi odbywały się pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku  w godzinach 13.30-16.30).


NOCNY TURNIEJ FC24
  • 82 czytań

29 stycznia 2024r. odbył się otwarty „Nocny Turniej FC24” na konsoli w ramach „Ferii zimowych z GCK”. Do rozgrywek przystąpiło 16 uczestników w różnym wieku. Liczba 16 była idealną do rozegrania meczy systemem pucharowym. Sala konferencyjna Urzędu Gminy zmieniła się w świątynię futbolu. Mimo zimowej aury w środku panowała gorąca atmosfera, pełna ekscytacji i zdrowej rywalizacji. Każdy mecz był zacięty. Nikt nie odpuszczał i walczył do końca. Kilka razy o zwycięstwie decydowała dogrywka, a nawet rzuty karne. Uczestników wspierali kibice, którzy z uwagą i przejęciem śledzili każdą konfrontację.

>>> Galeria zdjęć <<<


Noworoczne spotkanie Zespołów, Klubów i Sekcji Sportowych
  • 171 czytań

W dniu dzisiejszym 26 stycznia 2024r. na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach odbyło się „Noworoczne spotkanie Zespołów, Klubów i Sekcji Sportowych” działających na terenie Gminy Terespol, które było podsumowaniem ich dotychczasowej działalności.

>>> Galeria zdjęć <<<

Najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowanie, wysiłek i pracę włożoną w doskonalenie umiejętności artystycznych i sportowych złożył na ręce instruktorów, trenerów i członków Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk.


FERIE ZIMOWE Z GCK 2024 - I TYDZIEŃ
FERIE ZIMOWE Z GCK 2024 - II TYDZIEŃ
Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Kobylany 2024
  • 90 czytań

W ubiegłą niedzielę w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach po raz XI odbył się Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury w Kobylanach, które nieprzerwanie od 2013 roku podtrzymuje i utrwala tradycje świąt Bożego Narodzenia poprzez śpiew kolęd i pastorałek.

W tym roku do przeglądu zgłosiło się 21 solistów oraz 9 zespołów.

>>> Galeria zdjęć <<<