Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
Stypendia sportowe dla naszych sztangistów

Kliknij aby powiększyćJest nam niezmiernie miło poinformować, iż za wysokie wyniki sportowe w dyscyplinach objętych systemem sportu młodzieżowego, zawodnicy Gminnego Centrum Kultury – sekcja podnoszenia ciężarów - otrzymali stypendia sportowe z budżetu Powiatu Bialskiego.

Stypendia otrzymali: Kacper Bogusz, Patrycja Kłos, Dawid Walencik, Łukasz Bogusz, Sebastian Kłos.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Walentynkowy wieczorek w Małaszewiczach
  • 119 czytań

Kliknij aby powiększyćW niedzielne popołudnie 9 lutego świetlica wiejska w Małaszewiczach zamieniała się w przytulną kawiarenkę, gdzie przybyli na uroczystość goście  oraz mieszkańcy miejscowości częstując się pysznym domowym ciastem, jednocześnie brali udział w mini koncercie piosenki o miłości. Zuzanna Wic oraz grupa muzyczna „Jeden głos” na czele z Katarzyną Gołoś zachwycili publiczność swoimi aranżacjami znanych piosenek. Podczas wieczorku walentynkowego usłyszeć można było m.in. piękne „Alleluja” czy polską wersję My heart will go on.

>>> Galeria zdjęć <<<


Konkurs pt. "Przywróćmy Ich pamięci - Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni"
SZTANGIŚCI ROZPOCZĘLI SEZON
  • 47 czytań

Kliknij aby powiększyćBardzo dobrze sezon 2020 rozpoczęli zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów działającej przy Gminnym Centrum Kultury. Podczas rozgrywanych w dniach 7-8 lutego ,w siłowni OSiR w Biłgoraju Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego Rady Wojewódzkiej LZS, wszyscy zajęli miejsca na podium.

>>> Galeria zdjęć <<<

W grupie zawodników do 15 lat, Bartosz Krzyżanowski wywalczył złoty medal w kategorii wagowej do 45 kg, na drugim stopniu podium w kat. wag. 67 kg stanął Adam Walencik.


Turniej piłki nożnej halowej w Międzyrzecu Podlaskim
  • 51 czytań

Kliknij aby powiększyćDnia 25.01.2020r. odbył się turniej piłki nożnej halowej w Międzyrzecu Podlaskim rocznika 2010 i młodsi. Turniej odbywał się jednocześnie na dwóch halach. Nasza drużyna trafiła do I grupy wraz z gospodarzami turnieju.

I grupa:

Twierdza Kobylany, AP TOP 54 Biała Podlaska II, UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski I, Orlęta Radzyń Podlaski 2011, Wektra Zbuczyn, Lutnia Piszczac


Sprawozdanie z działalności Sekcji Podnoszenia Ciężarów za rok 2019
  • 44 czytań

Kobylany, 30.01.2020r.

Sprawozdanie z działalności
Sekcji Podnoszenia Ciężarów za rok 2019

 

W 2019 roku treningi sekcji podnoszenia ciężarów prowadzone były w siłowni oraz   w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach. Celem zajęć była nauka i doskonalenie techniki dwuboju olimpijskiego oraz doskonalenie sprawności ogólnej i specjalnej do podnoszenia ciężarów. Treningi odbywały się pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku  w godzinach 13.30-16.30).