"Nasze Westerplatte" 85. Rocznica Bombardowania Lotniska w Małaszewiczach

WYCIECZKA KRAKÓW - ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIĘ - największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 133 atrakcje, które znajdują się na obszarze 74 hektarów oraz piękne zabytki KRAKOWA odwiedziła w dniach 12-13 sierpnia 2024r. grupa żądnych przygód wycieczkowiczów. Wyjazd zorganizowany został przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach w ramach „Akcji na wakacje”.

BIWAK LETNI - PRZYGODY CZAS!

Nocowanie pod namiotem to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności i obcowanie z przyrodą. Każdy kto marzył o przygodzie na łonie natury i spędzeniu nocy pod gwiazdami miał do tego okazję uczestnicząc w Biwaku Letnim – Przygody Czas, który odbył się w noc między 26 a 27 lipca 2024r. przy Dziele Międzyfortowym Kobylany I.

Jednak nasz biwak to nie tylko spanie pod namiotem w śpiworach, to czas na wyzwania zespołowe, ciekawe gry, również logiczne oraz szalone zabawy ruchowe.

Czwartkowe spotkanie z Biblioteką!

Tym razem odsłona wakacyjna i bardzo kreatywne  zajęcia - malowania piaskiem. Zabawa przy tworzeniu takich obrazów polega na odsłanianiu po kolei naciętych elementów, po czym trzeba je umiejętnie uzupełnić odpowiednim kolorem piasku, według wzoru lub własnej wyobraźni, co ostatecznie tworzy piękną ilustrację. W trakcie takich kreatywnych zajęć dzieci doskonalą swoje zdolności manualne, ćwiczą precyzję, zręczność oraz koordynację wzrokowo – ruchową.

Niespodzianka Zespół 2 plus 1 ma Nadbużańskim Festiwalu Smaku i Tradycji

I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Terespol