Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

SPORT TO ZDROWIE!
  • 41 czytań

Kliknij aby powiększyćSport to wszelkie formy aktywności fizycznej, które wpływają na poprawienie naszej kondycji. Tak naprawdę z szeroko pojętą aktywnością ma do czynienia każdy w życiu codziennym. Utrzymywanie dobrej formy znacznie podnosi samoocenę, wydolność i ogólne zdrowie psychiczne. Jest wiele przyjemnych sposobów, aby tę aktywność ruchową pobudzić.

>>> Galeria zdjęć <<<


Warsztaty - Poznajemy naszą historię zabytki Gminy Terespol w obiektywie - cz. VI
  • 40 czytań

Kliknij aby powiększyćZa nami szóste, a zarazem ostatnie warsztaty z fotografią dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”, pn. „Poznajemy naszą historię, zabytki Gminy Terespol w obiektywie”.

>>> Galeria zdjęć <<<

W poniedziałek 6 września o godz. 16.00 fotografowaliśmy wnętrza cerkwi pw. Opieki Matki Bożej w Kobylanach oraz Pomnik Niepodległości i Nieznanego Żołnierza w Koroszczynie. Jednym z celów szóstego spotkania był Fort VII w Łobaczewie Małym. Niestety ze względu na wprowadzenie stanu wyjątkowego wyjazd w to miejsce był niemożliwy.


DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2021

Kliknij aby powiększyć


WYSTAWA - HISTORIA 34 PUŁKU PIECHOTY

Kliknij aby powiększyć


Tenis - sport dla każdego!
  • 29 czytań

Kliknij aby powiększyćTenis ziemny to dyscyplina, którą znamy od zawsze i coraz więcej jest zawodników cieszących się przebijaniem piłeczki przez siatkę. Jest to niewątpliwie dobry pomysł na spędzanie sobotnio - niedzielnych popołudni. Naukę tenisa można rozpocząć w każdym wieku. Ważna jest tu jednak kondycja i sprawność, ponieważ tenis to nie tylko gra techniczna, ale przede wszystkim wysiłek fizyczny.

>>> Galeria zdjęć <<<


DZIEŃ SPORTU W GMINIE TERESPOL!

Kliknij aby powiększyć