Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
Czerwone Szpileczki” w Teatrze Buffo w Warszawie
  • 80 czytań

Kliknij aby powiększyć12 października Koło Gospodyń Wiejskich z Małaszewicz wyruszyło do Warszawy, aby obejrzeć musical „Polita” w Studio Buffo. Spektakl niezwykle przypadł do gustu wszystkim paniom, zachwycając niezwykle nowatorskim przedstawieniem historii znanej polskiej aktorki Poli Negri.

>>> Galeria zdjęć <<<

Piękna muzyka i niesamowity głos Nataszy Urbańskiej, która podobnie jak inni aktorzy oczarowała także grą aktorską, przeniosła panie do zupełnie innej rzeczywistości. Niesamowite wrażenie potęgowały obrazy 3D, a także spadające konfetti czy bryza morska, którą znakomicie odczuły zasiadające w pierwszych rzędach mieszkanki Małaszewicz. Śpiew, taniec, muzyka i wyjątkowo ciekawa historia życia popularnej niegdyś aktorki zrobiły  na paniach ogromne wrażenie, przekonując bez wątpienia do kolejnych wizyt w teatrze.


Szkolenie BLGD

Kliknij aby powiększyć


Wystawa "ZŁAMANE SKRZYDŁA" - Lotnisko w M-czach w okresie II wojny światowej

Kliknij aby powiększyć

Zapraszamy do zwiedzania wystawy oraz Dzieła Międzyfortowego Kobylany I.
Obiekt czynny będzie do 12 listopada 2019.
Grupy zorganizowane prosimy o uprzedni kontakt pod nr telefonu 83 411 20 67.


MECZ: KS TWIERDZA KOBYLANY - SPLGMP ROGOŹNICA

Kliknij aby powiększyć


Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO
  • 158 czytań

Kliknij aby powiększyćJedną z kluczowych decyzji podejmowanych w życiu każdego człowieka jest wybór ścieżki zawodowej. Każdy z nas jako nastolatek próbował odpowiedzieć na pytania „Co chciałby robić w przyszłości? Jaki zawód chciałby wykonywać?”. Ważne jest, aby młody człowiek dokonywał adekwatnych wyborów edukacyjno-zawodowych, stąd narodził się pomysł organizowania, przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach, spotkań z młodzieżą szkolną, w ramach programu realizacji wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego. Jedno z takich spotkań odbyło się 25.09.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Kobylanach. Grupę docelową stanowili uczniowie klasy VIII a.


ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW - MAŁASZEWICZE 2019

Kliknij aby powiększyć