Spotkanie Noworoczne w Polatyczach

Kliknij aby powiększyćW sobotę (18.01.2020r.) świetlica w Polatyczach wypełniła się gwarem rozmów i dziecięcej zabawy, a wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich spotkania. Cel był niezwykle ważny - poznać się bliżej, zintegrować oraz połączyć przy jednym stole jak największą liczbę mieszkańców, od osób starszych zaczynając, a na dzieciach kończąc. I okazało się to możliwe.

Choinka Noworoczna w Małaszewiczach Dużych

Kliknij aby powiększyćW dniu 12 stycznia 2020r. w świetlicy  wiejskiej w Małaszewiczach Dużych odbyła się „Choinka Noworoczna” dla dzieci. W programie imprezy była część artystyczna w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej. Kolejnymi akcentami spotkania były gry i zabawy, spotkanie z Mikołajem, oraz zabawa taneczna.

XXXIII Plebiscyt Sportowy "Słowa Podlasia"

VII Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek - Kobylany 2020

W minioną… niedzielę™ 12 stycznia 2020r. odbył‚a się™ VII edycja Powiatowego Noworocznego Przeglą…du Kolę™d i Pastorałek. Wszystkich przybyłych uczestników i goś›ci przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest.

Przeglą…d jak co roku przeznaczony był‚ dla solistów, zespołów i chórów z powiatu bialskiego. Do konkursu zgł‚osił‚o się™ 13 solistów, 1 chór oraz 5 zespoł‚ów. Uczestnicy wystę™powali w 5 kategoriach. Każdy solista i zespół wykonywał‚ jedną… kolędę™ lub pastorałkę™ z akompaniamentem lub z podkładem muzycznym.

FERIE ZIMOWE 2020

>>> Regulamin uczestnictwa w zajęciach <<<

>>> Zgoda rodzica/opiekuna na udział w zajęciach <<<

>>> Regulamin Nocy Pełnej Wrażeń <<<

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas
warsztaty kulinarne Master Szef w Neplach nie odbędą się.

28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!

Wielkimi krokami zbliża się
28. Finał
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

❤️❤️❤️

Wspierając tę szlachetną inicjatywę przekazujemy na licytację
płyty i autografy gwiazd
zeszłorocznej edycji Festiwalu
"Kultura bez Granic"

Gadżety przekazujemy do sztabu
WOŚP w Białej Podlaskiej,

gdzie będzie można je licytować
w niedzielę na Placu Wolności!