Zbliżające się wydarzenia
Przewodnik

III Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Plakat III Noworocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek 17.01.2016Uwaga - Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia 2016r.!!
>>> Regulamin Przeglądu <<<

>>> Karta zgłoszenia <<<

KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Kiermasz Bożonarodzeniowy 13.12.2015

Wycieczka do Kozłówki koła plastycznego działającego przy GCK - 29.11.2015
WARSZTATY WOKALNE W ŚWIETLICY W KOROSZCZYNIE

Warsztaty muzyczne uczą ważnych rzeczy w muzyce, takich jak: współbrzmienie akustyczne, współpraca w zespole, skupienie, odpowiedzialność. Dodatkowo kształtuje się samodyscyplinę i samozaparcie wynikające z chęci i radości wspólnego muzykowania. Okazją do tego, by się o tym przekonać były bezpłatne warsztaty muzyczne, które odbyły się 29 listopada 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Koroszczynie. Pomysłodawcą warsztatów był Pan Andrzej Maziejuk, opiekun muzyczny zespołu młodzieżowego Hard Gock, działającego przy Gminnym Centrum Kultury.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

IV TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TERESPOL W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

20 września w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach rozegrany został IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście wystąpiło 69 sztangistek i sztangistów z 9 klubów z terenu województwa lubelskiego. Zawodnicy rywalizowali w punktacji Sinclaira w dwóch kategoriach wiekowych do 17 i 20 lat oraz w klasyfikacji drużynowej.

>> GALERIA ZDJĘĆ <<