Zbliżające się wydarzenia
Przewodnik

Historia powstania Sekcji Piłki Nożnej "TWIERDZA KOBYLANY”

Twierdza Kobylany to nowopowstała, prężnie rozwijająca się sekcja piłki nożnej, która od lipca 2016 r. rozpoczęła swą działalność pod skrzydłami Gminnego Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach.

Pomysł utworzenia klubu rodził się i dojrzewał wśród zagorzałych fanów piłki nożnej z Gminy Terespol od ponad dwóch lat. Głównym inicjatorem założenia klubu był mieszkaniec Kobylan Kamil Krawczyk, który w 2015 r., wspólnie z Panem Pawłem Cabanem - animatorem sportu na Orliku przy Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach, doprowadził do pierwszych nieformalnych rozmów i spotkań z osobami zainteresowanymi powstaniem klubu piłkarskiego.

Mecz KS TWIERDZA KOBYLANY vs MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

Informacja GBP
Informujemy, iż w dniach 27.09.2016 - 07.10.2016
Gminna Biblioteka Publiczna czynna jest
w godzinach od 8.00 do 16.00.

Mecz RED SIELCZYK vs KS TWIERDZA KOBYLANY

Dożynki i odpust parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego w Neplach

Kliknij aby powiększyćOdpust parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego w Neplach zgromadził wielu wiernych i Gości z parafii oraz okolicznych miejscowości. Sumie odpustowej przewodniczył ks. kan. Sławomir Olopiak - Proboszcz Sanktuarium św. Józefa w Siedlcach.