ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Kliknij aby posłuchać płyty HARD GOCK

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SENIORALNE W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćOkres świąteczny skłania nas do refleksji nad własnym życiem, jest to znakomita okazja aby pojednać się z bliźnim czy spędzić czas z bliskimi. Każdy w tym okresie powinien być obdarowany ciepłem, dobrym słowem i cieszyć się obecnością drugiego człowieka, dlatego też w niedzielę 18 grudnia 2016r. w Urzędzie Gminy Terespol odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowane dla Seniorów, którzy ukończyli 80 lat.

IV Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek

>>> Karta zgłoszenia <<<

>>> Regulamin <<<

Przedłużamy termin zgłoszeń na Przegląd do piątku do godz. 12.00

GALERIA ZDJĘĆ z warsztatów stroików świątecznych w Łobaczewie Małym
MIKOŁAJKI W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 4 grudnia 2016 r. w Urzędzie Gminy Terespol obchodziliśmy wielkie święto - imieniny Mikołaja! W związku z tym postanowiliśmy zaprosić wszystkie dzieci z Gminy Terespol, aby wspólnie uczcić ten wyjątkowy dzień. Organizatorami Mikołajek był św. Mikołaj oraz Gminne Centrum Kultury, natomiast współorganizatorami Radni i Sołtysi Gminy Terespol.

MIKOŁAJKI W GMINIE TERESPOL