Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

WRACAMY PO PRZERWIE WAKACYJNEJ Z ZAJĘCIAMI FITNESS
  • 706 czytań
IV Letni Festiwal Biegów ”WROTA WOLNOŚCI” 2016r.
  • 1645 czytań

Kliknij aby powiększyćDnia 11 września 2016 roku w gminie Terespol przy Prochowni w Kobylanach, odbyła się czwarta edycja Festiwalu Biegów pn. WROTA WOLNOŚCI. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury oraz Urząd Gminy Terespol z siedzibą w Kobylanach.

Festiwal Biegów to impreza o charakterze sportowo - rekreacyjnym z wieloma towarzyszącymi elementami kulturalno - rozrywkowymi. Skierowany był zarówno do dzieci, młodzieży jak i starszych amatorów biegania czy zawodowych biegaczy.

 >>> Galeria zdjęć <<<


Mecz KS TWIERDZA KOBYLANY - UNIA ŻABIKÓW II

Kliknij aby powiększyć


Wielki pokaz edykacyjno-kulinarny "PATELNIA PLENEROWA"

Kliknij aby powiększyć


Mecz KS TWIERDZA KOBYLANY - KRZNA RZECZYCA

Kliknij aby powiększyć


Mecz inauguracyjny KS TWIERDZA KOBYLANY – ROSKOSZ-GRABANÓW
  • 1236 czytań

Kliknij aby powiększyć28 sierpnia 2016 r. o godz. 13.00 na boisku przy pomniku „Wrota Wolności” w Kobylanach, odbył się mecz inauguracyjny o mistrzostwo klasy B: KS TWIERDZA KOBYLANY – ROSKOSZ-GRABANÓW.

Upał tego dnia zdecydowanie utrudniał grę, bezlitosne słońce nie oszczędzało również publiczności, która zaskakująco licznie zgromadziła się na meczu. Debiut naszej drużyny, ku uciesze trenera, zawodników oraz wszystkich obecnych na spotkaniu zakończył się remisem 2:2, a przyczynił się do tego strzał z rzutu karnego Kamila Weredy oraz piękny strzał zza pola karnego Kacpra Szymańskiego, w doliczonym czasie gry drugiej połowy meczu.

>>> Galeria zdjęć <<<