KONKURS - SLEEVEFACE! WKOMPONUJ SIĘ W OKŁADKĘ!
WARSZTATY OZDÓB WIELKANOCNYCH

ZAJĘCIA SPORTOWE NA"ORLIKU"

DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćW ubiegłą niedzielę 12 marca 2017r. w Urzędzie Gminy Terespol odbyła się niezwykła uroczystość: Gminny Dzień Kobiet. Zebrane w tym szczególnym dniu Panie przywitała Dyrektor GCK oraz Wójt Gminy Terespol, składając najserdeczniejsze życzenia. W dalszej części spotkania  delegacja OSP z terenu gminy Terespol wręczyła każdej z Pań kwiaty oraz upominki. Po części oficjalnej nadszedł czas na humorystyczną część artystyczną, w wykonaniu grupy Białe Anioły, działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach, która zaprezentowała skecz Kobiety kontra mężczyźni, czyli odwieczna dyskusja - kto ma rację?

Wystawa CZAS NIEZŁOMNYCH - Polskie Podziemie Niepodległościowe 1944 - 1956

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która wyeksponowana jest
w holu głównym Urzędu Gminy Terespol

Wystawa dostępna do 21 kwietnia 2017r. w godzinach pracy urzędu.

Obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w Kobylanach

Kliknij aby powiększyćNarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to święto państwowe, któremu od 2011 r. przypisana jest data 1 marca. Dzień ten ma na celu upamiętnienie żołnierzy tzw. Drugiej Konspiracji, którzy stanowili ruch niepodległościowy walczący o suwerenność Polski.

>>> Galeria zdjeć <<<