TARGI AGRO-PARK Z UDZIAŁEM KOŁA AKTYWNYCH KOBIET

Kliknij aby powiększyćW dniach 2-3 marca 2019r. odbyły się Targi Agro-Park w Lublinie. Wśród wystawców znalazło się stoisko województwa lubelskiego z produktami regionalnymi. Departament Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zaprosił wystawców produktów regionalnych.

Wystawione były soki i herbatki Vita Natura Jolanty Chlebek, cebularze i chleb z piekarni Emark, wędliny z GS w Wisznicach, sery Jerzego Monia z Krupnego, pierogi i racuchy z makiem Stowarzyszenia na  Rzecz Rozwoju Gminy Fajsławice, zupa rybna i przetwory z ryb LGD Owocowy sad z Opola Lubelskiego.

Kliknij aby powiększyćWśród tych produktów znalazły się również specjały z Gminy Terespol. Koło Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego przygotowało Golasy z kaszy gryczanej z serem, Pieremiacze i Kakory, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas Targów Agro-Park stoisko Koła Aktywnych Kobiet odwiedziła delegacja z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, oraz Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Środowiska UMWL.