Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
CHOINKA NOWOROCZNA W MAŁASZEWICZACH DUŻYCH

Kliknij aby powiększyćW dniu 03 lutego 2019r. w świetlicy wiejskiej w Małaszewiczach Dużych odbyła się "Choinka Noworoczna" dla dzieci.

W programie był występ artystyczny naszych pociech, słodki poczęstunek, gry i zabawy, spotkanie z Mikołajem. Dzieci otrzymały paczki, w których oprócz słodyczy były książki i maskotki. Organizatorzy jak zawsze zachęcają  dzieci do czytania  , ponieważ zgodnie z  przysłowiem - „Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem”. Ponadto dzieci miały możliwość wyglądać karnawałowo i pomalować twarz, oraz brać udział w konkursach i zabawach.

Kliknij aby powiększyć

Udział w imprezie wzięła p. Ewa Tymoszuk Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta, która zapoznała uczestników (dzieci ich rodziców i dziadków) z zagrożeniami zawierania umów, transakcji i zakupów oraz radzenia w sytuacji wystąpienia problemów.

Organizatorzy dziękują za pomoc w zorganizowaniu zabawy choinkowej p. Dyrektor i nauczycielom Szkoły Podstawowej w Wólce Dobryńskiej.

Imprezę dla dzieci sponsorowali:

-     Wójt Gminy Terespol

-     Koło Gospodyń Wiejskich w Małaszewiczach

-     P. Teresa Kusiak – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wólce Dobryńskiej

-     Gospodarstwo Agroturystyczne Elżbiety i Sławomira Denickich

-     Jerzy Kopeć – Usługi Transportowe Taxi

-     p. Grażyna Nowak

-     uczestnicy zabawy sylwestrowej 2018/2019

-     Sołtys i Rada sołecka

Dziękujemy za dobre i hojne serca.

Kliknij aby powiększyć