Kino z KGW „Czerwone szpileczki”

Kliknij aby powiększyć6 lipca nie tylko dzieci, ale także grupka młodzieży z Małaszewicz  wzięła udział w wycieczce do kina Merkury w Białej Podlaskiej na cieszącą się popularnością bajkę „Minionki. Wejście Gru”. W wyjeździe, który odbył się w ramach wakacyjnych atrakcji przygotowanych przez Koło Gospodyń „Czerwone szpileczki”, udział wzięło 43 młodych mieszkańców Małaszewicz. Mimo różnic wiekowych uczestnicy doskonale się ze sobą bawili, w kinie zaś pokazali, że są świadomymi i bardzo kulturalnymi widzami.

Wyjazd do kina zorganizowała Kamila Korneluk, zaś o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży troszczyły się także  Kasia Dąbrowska, Dorota Wowczeniuk, Sylwia Popławska, Edyta Szołucha oraz Ania Sandomierz. Dojazd oraz bilety do kina ufundowało KGW „Czerwone szpileczki”, zaś ubezpieczenie zasponsorował Grzegorz Maksymiuk, właściciel firmy ubezpieczeniowej.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć