Nowe godziny otwarcia obiektu w październiku

POWSZECHNY SPIS ROLNY

Ruszamy z akcją "KSIĄŻKA NA TELEFON"

Łukasz wicemistrzem Polski

Kliknij aby powiększyćW dniach 24-27 września w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 17 – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Ze srebrnym medalem z imprezy powrócił reprezentant naszej sekcji Łukasz Bogusz (kat. wag. 55 kg). Po bardzo zaciętej walce uległ reprezentantowi  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie zaledwie o 1 kg.

Konkurs fotograficzny "Żegnamy lato, żegnamy wakacje" rozstrzygnięty!

Kliknij aby powiększyćKonkurs fotograficzny "Żegnamy lato, żegnamy wakacje" rozstrzygnięty!

Zwycięża Marcin Kuźmiuk z Leszczanki
k. Drelowa
z fotografią
"Malowniczy zakątek" wykonaną
w Kuzawce

Gratulujemy!

Autorzy wszystkich nadesłanych fotografii otrzymają od nas drobny upominek.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy
za oddane głosy!

>>> Prace które wzięły udział w konkursie <<<

IX Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol połączony z Mistrzostwami Województwa Lubelskiego Młodzików w podnoszeniu ciężarów

Kliknij aby powiększyćW dniach 19-20 września 2020r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach odbył się IX Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol połączony z Mistrzostwami Województwa Lubelskiego Młodziczek i Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów.

W zawodach wystąpiło 58 zawodniczek i zawodników z klubów z terenu województwa lubelskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nich zawodnicy reprezentujący sekcję podnoszenia ciężarów działającą przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.