HARD GOCK na Przeglądzie Zespołów Rockowych "ROCKwMOK 2016"

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Zespół HARD GOCK działający przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach zakwalifikował się do Przeglądu Zespołów Rockowych ROCKwMOK 2016, który odbędzie się 19 marca w Międzyrzecu Podlaskim.

TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI !!!

PISMO DOTYCZĄCE ŚWIETLICY W MAŁASZEWICZACH DUŻYCH

Pełen atrakcji DZIEŃ KOBIET w Gminie Terespol
Ferie Zimowe z Gminnym Centrum Kultury 22–27.02.2016r.
  • 1928 czytań

Wspólne zdjęcie uczestników ogniska z atrakcjamiNudy w ferie zimowe nie da się sztucznie zapełnić, ale można ją twórczo wykorzystać i spożytkować, m.in. na zajęciach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach.

W tym roku, w drugim tygodniu ferii Organizatorzy przygotowali szereg spotkań i zajęć dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Terespol. W programie znalazło się m.in. OGNISKO z atrakcjami, które zorganizowane było przy Prochowni w Kobylanach.

ZOSTAŃ TWARZĄ GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ
1 marca o godz. 18.00 projekcja filmu "PILECKI"