Gminne Centrum Kultury
Kultura bez Granic 2018
Przewodnik

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
SPRAWOZDANIE ROCZNE SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ

Kobylany, 10.01.2018r.

Sprawozdanie z działalności
Sekcji Piłki Nożnej za rok 2017

 

Twierdza Kobylany – seniorzy

W 2017 roku treningi sekcji piłki nożnej prowadzone były na boisku głównym przy pomniku ,,Wrota wolności’’ w Kobylanach, przy Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach oraz na boisku ,,Orlik’’.  Celem zajęć była nauka i doskonalenie wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do gry w piłkę nożną i doprowadzenie do mistrzostwa sportowego. Zajęcia prowadził 1 trener, treningi odbywały się dwa razy w tygodniu (we środy i w piątki  w godzinach 19.00-21.00).

Zespół liczy 34 zawodników zgłoszonych oraz uprawnionych do gry w lidze amatorskiej. Piłkarze w marcu i sierpniu otrzymali orzeczenia lekarskie uprawniające do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym.

Zespół w sezonie 2016/2017 rywalizował w klasie – B grupy I bialskopodlaskiego okręgowego związku piłki nożnej. Po przeprowadzeniu roszad w ligach przez związek, klub z 32 punktami na koncie otrzymał promocję do gry w klasie – A.

Klub w klasie – A w rundzie jesiennej rozegrał 10 meczów.

Bilans meczów : 2 wygrane, 1 remis, 7  przegranych, ilość punktów – 7, miejsce 10

Zespół gościł na własnym boisku 5 drużyn oraz pięciokrotnie był gościem na meczach wyjazdowych.

Drużyna została wyposażony w 3 komplety strojów sportowych oraz dresy dwuczęściowe, obuwie i torby sportowe, trenażery, a także sprzęt treningowy.

Sukcesy : Awans zespołu Twierdzy Kobylany w 1 sezonie istnienia klubu.

1 miejsce  w turnieju piłki nożnej w Sworach organizowanych w ramach LZS w Powiecie Bialskim.

3 miejsce w turnieju piłki nożnej w Krasnobrodzie organizowanych w ramach LZS na szczeblu Wojewódzkim.

Twierdza Kobylany – młodziki

W 2017 roku treningi sekcji piłki nożnej prowadzone były na boisku przy Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach oraz na boisku ,,Orlik’’.  Celem zajęć była nauka i doskonalenie wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do gry w piłkę nożną i doprowadzenie do mistrzostwa sportowego oraz kształtowanie sprawności ogólnej u dzieci. Zajęcia prowadził 1 trener, treningi odbywały się dwa razy w tygodniu (we wtorki i w czwartki  w godzinach 16.30-18.00).

Zespół liczy 30 zawodników zgłoszonych oraz uprawnionych do gry w lidze w bialskopodlaskim okręgowym związku piłki nożnej. Piłkarze w sierpniu otrzymali orzeczenia lekarskie uprawniające do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym.

Klub rywalizuje w lidze młodzika młodszego grupy II (D2). Liga liczy 6 zespołów wraz z Twierdzą Kobylany. Zespół rozegrał 9 meczów w rundzie jesiennej. Gospodarzem rozgrywek pozostali pięciokrotnie a gośćmi czterokrotnie.        Bilans meczów : 1 wygrana, 1 remis, 7 przegranych, ilość punktów – 4,    miejsce – 5.

Zespół został wyposażony w 2 komplety strojów sportowych, bidony na wodę oraz sprzęt treningowy.

Sukcesy:

4 miejsce w międzynarodowym turnieju piłki nożnej halowej w Terespolu.

W chwili obecnej sekcja piłki nożnej liczy 64 zawodników i stale prowadzi nabór dzieci, młodzieży oraz seniorów. Zawodnicy młodsi jak i starsi bardzo chętnie uczestniczą w treningach i kształcą się w dziedzinie piłki nożnej.

Trener sekcji