Ferie Zimowe z Gminnym Centrum Kultury 22–27.02.2016r.

Wspólne zdjęcie uczestników ogniska z atrakcjamiNudy w ferie zimowe nie da się sztucznie zapełnić, ale można ją twórczo wykorzystać i spożytkować, m.in. na zajęciach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach.

W tym roku, w drugim tygodniu ferii Organizatorzy przygotowali szereg spotkań i zajęć dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Terespol. W programie znalazło się m.in. OGNISKO z atrakcjami, które zorganizowane było przy Prochowni w Kobylanach.

ZOSTAŃ TWARZĄ GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ
1 marca o godz. 18.00 projekcja filmu "PILECKI"
W ŚRODĘ ZAPRASZAMY NA FILM "SKUBANI"
ZŁOTE, PLATYNOWE I DIAMENTOWE GODY W GMINIE TERESPOL

Dostojni Jubilaci tegorocznych uroczystych obchodów rocznicy zawarcia związku małżeńskiego7 lutego 2016r. w siedzibie Urzędu Gminy Terespol miały miejsce uroczyste obchody Jubileuszu 50-cio, 55-cio i 60–cio lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Swoje Złote Gody świętowało tego dnia 11 par: Alicja i Józef Antoniuk, Waleria i Romuald Basiuk, Irena i Wacław Bodo, Bernardyna i Franciszek Chomiuk, Czesława i Tadeusz Gorbacz, Halina i Kazimierz Grom, Wanda i Piotr Gryciuk, Stanisława i Anatol Kasjaniuk, Maria i Edward Litkowscy, Regina i Ryszard Pruto oraz Emilia i Mieczysław Woźniak.

CHOINKA NOWOROCZNA W ŚWIETLICY W MAŁASZEWICZACH DUŻYCH

W dniu 24 stycznia 2016r. odbyła się Choinka Noworoczna w świetlicy w Małaszewiczach Dużych. Program obejmował: występ artystyczny naszych dzieci, konkursy i gry, słodki poczęstunek oraz zabawa z Mikołajem. Wszystkie dzieci otrzymały paczki. Była to bardzo fajna impreza i wesoło spędzone popołudnie. Organizatorami byli Sołtys oraz Rada Sołecka.