XVIII Festiwal Kultura Bez Granic 2023

W minioną sobotę 1 lipca na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach po raz XVIII odbyła się szlagierowa impreza gminy Terespol i Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach.

To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rok rocznie przyciąga tłumy fanów nie tylko dobrej muzyki, ale też miłośników rękodzielnictwa, wybornych smakoszy potraw tradycyjnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich czy pasjonatów militariów.

AKCJE NA WAKACJE - LIPIEC 2023
Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Terespol

XVIII Festiwal "KULTURA BEZ GRANIC" 2023

XIV edycja Konkursu „Piękne bo bialskie” w Gminie Terespol

Jak co roku konkurs odbył się w dwóch kategoriach:

- Gospodarz Roku
- Najpiękniejszy Ogród Roku

Wzorem lat ubiegłych warunkiem uczestnictwa w tegorocznej edycji było dostarczenie zgłoszenia wraz z oświadczeniem wyrażającym zgodę na udział w konkursie. Zgłoszenia wpłynęły jedynie w kategorii Najpiękniejszy Ogród Roku. Komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Nr 28/23 Wójta Gminy Terespol w dniu 15 maja br. dokonała wizji lokalnych 2 zgłoszonych ogrodów.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Terespol