Popołudnie z KGW „Czerwone Szpileczki” z Małaszewicz

Czerwone SzpileczkiW niedzielne popołudnie 9 lipca na terenie ZS im. St. Wł. Reymonta w Małaszewiczach już po raz drugi odbył się piknik zorganizowany przez sołtys Kamilę Korneluk oraz KGW „Czerwone Szpileczki”.

W tym roku ogromnym zainteresowaniem dzieci zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych cieszyły się dmuchańce oraz szereg świetnych zabaw i animacji przygotowanych przez animatorkę z „Niebanalnych Animacji”. Dzieci z radością uczestniczyły w zabawach sportowych, robiły bańki mydlane czy też bawiły się z maskotką. Pomysłów zabaw animatorzy mieli niezliczone ilości. Długa kolejka ustawiła się także do malujące buzie dzieci Agaty Dąbrowskiej.

Wakacyjny harmonogram pracy kompleksu boisk "Orlik" w Kobylanach

XVIII Festiwal Kultura Bez Granic 2023

W minioną sobotę 1 lipca na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach po raz XVIII odbyła się szlagierowa impreza gminy Terespol i Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach.

To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rok rocznie przyciąga tłumy fanów nie tylko dobrej muzyki, ale też miłośników rękodzielnictwa, wybornych smakoszy potraw tradycyjnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich czy pasjonatów militariów.

AKCJE NA WAKACJE - LIPIEC 2023
Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Terespol