BIALSKOPODLASKIE ŚWIĘTO MIODU

Warszaty fotograficzne "Poznajemy naszą historię..."

Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę

Wystartował konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę. Wystarczy spisać się samodzielnie przez Internet, a następnie zachęcić do tego rodzinę, znajomych i osoby z najbliższego otoczenia. Najbardziej cyfrowa gmina otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe! Przypominamy, że spis trwa do 30 września 2021 r.’

Strona konkursowa: https://spis.gov.pl/cyfrowa-gmina-nsp-2021/

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TERESPOL

Kliknij aby powiększyć3 lipca o godz. 10.00 na boisku „Orlik” w Kobylanach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Terespol. Organizatorem imprezy sportowej był Urząd Gminy Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach.

PIKNIK RODZINNY "Wszyscy jesteśmy Samorządowcami"

Kliknij aby powiększyćSetki osób mogły w niedzielne popołudnie 4 lipca cieszyć się atrakcjami pikniku rodzinnego z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, odbywającego się przy Dziele Międzyfortowym Kobylany I. Organizatorami imprezy była Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach.

Piknik poprzedziła uroczysta sesja Rady Gminy Terespol z okazji Dnia Samorządu terytorialnego, podczas której zostały wręczone odznaczenia za długoletnią służbę osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę oraz otwarcie i poświęcenie zbiornika małej retencji „Czapelka”

PIKNIK RODZINNY W GMINIE TERESPOL