III Turniej Tenisa w grze podwójnej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Terespol

Kliknij aby powiększyćTenis ziemny to sport, który jeszcze jakiś czas temu interesował tylko wąskie grono Polaków, dziś za sprawą minionych i obecnych sukcesów emocjonuje cały kraj.

Dyscyplina ta znalazła swoich sympatyków również w gminie Terespol. W sobotę 3 września 2022r. na korcie tenisowym przy Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach odbył się III Turniej Tenisa w grze podwójnej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Terespol. W rywalizacji wzięło udział 11 par zawodników.

Organizatorami turnieju byli: Mateusz Prokopiuk, Mateusz Iwaniuk, Gmina Terespol oraz Kliknij aby powiększyćGminne Centrum Kultury w Kobylanach.

A oto zwycięzcy:
I miejsce: Piotr i Paweł Szyszkowscy "Grom Challenge I"
II miejsce: Piotr Butrym i Łukasz Woźniak "Flip i Flap"
III miejsce: Andrzej Korneluk i Wiesław Żuk "Starszaki"

Dziękujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w rozgrywkach, a wygranym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dziękujemy również Dyrektorowi Z.S. im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach Robertowi Wieczorkowi za udostępnienie kortu.