Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Mecz KS TWIERDZA KOBYLANY - KRZNA RZECZYCA

Kliknij aby powiększyć


Mecz inauguracyjny KS TWIERDZA KOBYLANY – ROSKOSZ-GRABANÓW
  • 1336 czytań

Kliknij aby powiększyć28 sierpnia 2016 r. o godz. 13.00 na boisku przy pomniku „Wrota Wolności” w Kobylanach, odbył się mecz inauguracyjny o mistrzostwo klasy B: KS TWIERDZA KOBYLANY – ROSKOSZ-GRABANÓW.

Upał tego dnia zdecydowanie utrudniał grę, bezlitosne słońce nie oszczędzało również publiczności, która zaskakująco licznie zgromadziła się na meczu. Debiut naszej drużyny, ku uciesze trenera, zawodników oraz wszystkich obecnych na spotkaniu zakończył się remisem 2:2, a przyczynił się do tego strzał z rzutu karnego Kamila Weredy oraz piękny strzał zza pola karnego Kacpra Szymańskiego, w doliczonym czasie gry drugiej połowy meczu.

>>> Galeria zdjęć <<<


DOŻYNKI POWIATOWE W ZALESIU
  • 1323 czytań

Dnia 28 sierpnia 2016 r. w Zalesiu, gm. Zalesie odbyło się XVIII Powiatowe Święto Plonów. Całość uroczystości rozpoczęła Msza święta polowa, po której nastąpił przemarsz korowodu dożynkowego, a następnie prezentacja wieńców oraz stoisk dożynkowych gmin i miast z terenu powiatu bialskiego.

>>> Galeria zdjęć <<<


WAKACJE PEŁNE WRAŻEŃ JUŻ ZA NAMI!
  • 1279 czytań

Uczestnicy zajęć sportowych z pamiątkowymi dyplomamiTegoroczny okres wakacyjny w Gminie Terespol, pomimo nie zawsze sprzyjającej pogody, był niezwykle gorący. Wszystko za sprawą działalności Gminnego Centrum Kultury, który przygotował mieszkańcom oraz gościom wypoczywającym na naszych terenach, bogaty wachlarz atrakcji. W wakacyjnym rozkładzie jazdy znalazły się m.in.: zajęcia świetlicowe pn. FILCOWY ŚWIAT, QUILING, MOLE KSIĄŻKOWE, KORALIKOWE PRASOWANKI oraz ZABAWY SPORTOWE. Zajęcia prowadzone były we wszystkich świetlicach znajdujących się na terenie gminy i trwały przez sześć tygodni, od 12 lipca do 19 sierpnia. Udział w zajęciach świetlicowych wzięło ponad 60 zwolenników dobrej zabawy. 


I ETAP BUDOWY BOISKA W KOBYLANACH ZAKOŃCZONY
  • 1629 czytań

Kliknij aby powiększyćGminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach, informuje, iż został zakończony I etap realizacji budowy boiska piłkarskiego przy pomniku Wrota Wolności w Kobylanach (przy drodze krajowej E - 30), a mianowicie wykonanie bramek i piłkochwytów. Dodatkowo boisko zostało wyposażone w ławki z zadaszeniem dla zawodników rezerwowych.  


Mecz TWIERDZA KOBYLANY - ROSKOSZ-GRABANÓW

Kliknij aby powiększyć