Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

MAGDA CZWARTA W NOWEJ RUDZIE

Kliknij aby powiększyćW dniach 7-10 lipca w Nowej Rudzie rozegrane zostały Finały  XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Spośród trójki startujących reprezentantów GCK Kobylany najlepiej zaprezentowała się Magda Pietruczuk. Startująca w kat. wag. 75 kg nasza zawodniczka w dwuboju uzyskała 130 kg i zajęła najbardziej nielubianą przez sportowców IV lokatę. Na ósmej pozycji zawody zakończył Jakub Panasiuk występujący w kat. wag. 105 kg. Uzyskał on w dwuboju 167 kg. Trzeci z naszych reprezentantów Bartłomiej Greczuk występujący w kat. 77 kg z wynikiem 183 zajął XVI miejsce.


LETNIE KINO PLENEROWE

Kliknij aby powiększyć


WAKACJE Z GCK

Kliknij aby powiększyć


XIII PRZEGLĄD FOLKLORYSTYCZNY „KULTURA BEZ GRANIC” 3 lipiec 2016
  • 1987 czytań

Kliknij aby powiększyćJak co roku w pierwszą niedzielę lipca wielbiciele dobrej zabawy spotkali się po raz XIII na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach na PRZEGLĄDZIE FOLKLORYSTYCZNYM pn. „KULTURA BEZ GRANIC”, której organizatorami był Urząd Gminy Terespol oraz Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach.

>>> Galeria zdjęć <<<

 
Tegoroczna impreza była wyjątkowa, bowiem na scenie pojawiło się sporo znanych i cenionych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej.


INFORMACJA
Informujemy, iż w dniu 4 lipca 2016 biuro GCK
oraz Gminna Biblioteka Publiczna
będą nieczynne.

XIII Przegląd Folklorystyczny "KULTURA BEZ GRANIC" - 3 lipca 2016

Obrazy newsów: kultura_bez_granic_2015.jpg