PIKNIK MAJOWY Z OKAZJI 227 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Kliknij aby powiększyć

LUTNIA PISZCZAC - TWIERDZA KOBYLANY
  • 690 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniu 14 kwietnia na boisku sportowym w Piszczacu odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Lutnią Piszczac a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty w meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełożyło się na bramki. Drużyna z Piszczaca w dużej części meczu nie potrafiła wyjść z piłką z własnej połowy boiska. Próby akcji z prawej strony boiska drużyny przeciwnej bardzo szybko zostawały przejmowane przez Twierdzę i wykorzystywane w postaci bramki. Twierdza wygrywała wszystkie pojedynki biegowe jak i gry 1x1.

TWIERDZA KOBYLANY - AGROSPORT LEŚNA PODLASKA 1:0
  • 740 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniu 15 kwietnia na boisku sportowym w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy Twierdzą Kobylany, a Leśną Podlaską . Od pierwszego gwizdka sędziego przeważaliśmy na boisku. Wygrywaliśmy walkę w środku pola jak i w bocznych sektorach boiska. Liczne strzały na bramkę przeciwników zza pola karnego nie mogły znaleźć drogi do siatki. Dopieliśmy swego w 44 minucie spotkania. Bramkę strzelił Kacper Kłosowski, który wykończył dośrodkowanie Tomka Kuśmierczyka z bocznej strefy boiska. Był to pierwszy mecz Kacpra w naszej drużynie i bramką w meczu debiutanckim. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0.

MECZ MŁODZIKÓW: TWIERDZA KOBYLANY - AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA II

MECZ: TWIERDZA KOBYLANY - AGROSPORT LEŚNA PODLASKA

DĄB DĘBOWA KŁODA - TWIERDZA KOBYLANY 1:1
  • 742 czytań

W dniu 8 kwietnia na boisku sportowym w Dębowej Kłodzie odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej o mistrzostwo klasy A pomiędzy Dębową Kłodą, a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty spotkania mecz był wyrównany. Ataki jednej jak i drugiej drużyny nie przynosiły bramki. Po przypadkowej akcji zawodnik Dębu znalazł się w klarownej sytuacji sam na sam z bramkarzem naszej drużyny, zaś piękną interwencją sparował on piłkę na rzut rożny. W 20 minucie mogliśmy się cieszyć ze strzelonej bramki po pięknym strzale z ,,woleja” sprzed pola karnego autorstwa Pawła Wróblewskiego. Paweł jest nowym nabytkiem naszego klubu  i w debiucie strzelił piękną bramkę.