BIP
BIP

AP TOP 54 Biała Podlaska II -Twierdza Kobylany
  • 832 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniu 12 maja o godzinie 15:00 na boisku sportowym w AP TOP 54 w Białej Podlaskiej odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy AP TOP 54 Biała Podlaska II a Twierdzą Kobylany. Mecz z liderem ligi nie dawał dużo optymizmu na wywiezieniu dobrego wyniku z Białej Podlaskiej, zwłaszcza, że poprzednie spotkania z TOP-em przegrywaliśmy zarówno 11:1 oraz 4:2.

Twierdza Kobylany - AP TOP 54 Biała Podlaska I
  • 976 czytań

Kliknij aby powiększyćDnia 09 maja o godzinie 17.00 na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Akademią Piłkarską TOP 54 Biała Podlaska. Od pierwszej minuty mecz był bardzo wyrównany, można powiedzieć, że nawet z lekką przewagą naszej drużyny. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Po akcji Michała Nowickiego i wygranym pojedynku z obrońcą drużyny przeciwnej prowadziliśmy 1:0. Po bramce sytuacja się nie zmieniła i to Twierdza dalej stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Liczne sytuacje dały bramkę na 2:0 autorstwa także Michała Nowickiego, który wykończył akcje uderzeniem po długim rogu. Przed końcem pierwszej połowy Goście strzelili bramkę na 2:1 i zmniejszyli straty do Twierdzy.

KONKURS EKOLOGICZNY: NASZA GMINA - NASZE ŚRODOWISKO
MECZ: TWIERDZA KOBYLANY - MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODLASKI

Kliknij aby powiększyć

Lutnia Piszczac - Twierdza Kobylany 0:3
  • 875 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniu 5 maja na boisku sportowym w Piszczacu odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Lutnią Piszczac, a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty w meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Graliśmy dużo piłką stwarzając coraz to nowe okazję, jednak często brakowało "kropki nad i".

Twierdza Kobylany - Granica Terespol 0:0
  • 715 czytań

W dniu 28 kwietnia na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej Młodzika Młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany, a Granicą Terespol.

Od pierwszej minuty spotkania mecz był bardzo wyrównany. Sytuacje z jednej jak i z drugiej strony nie przynosiły bramek. Gra i walka toczyły się na całym boisku, lecz najbardziej w środkowej strefie boiska. Zespół z Kobylan nie dopuszczał do sytuacji bramkowych i dzielnie bronił dostępu do własnej bramki. W jednej z sytuacji zawodnik Gospodarzy otrzymał piłkę ze środka boiska i ruszył w stronę bramki Terespola, jednak ostatni obrońca drużyny przeciwnej przerwał atak i nie doprowadził do utraty bramki. Do przerwy był bezbramkowy remis.