FERIE 2018 Z GMINNYM CENTRUM KULTURY
SPRAWOZDANIE ROCZNE ZESPOŁU TAŃCA LUDOWEGO "OBERTAS"

Kobylany, 25.01.2018r.

Sprawozdanie z działalności
ZTL "Obertas" za rok 2017

W 2017 roku zajęcia nauki tańca ZTL „OBERTAS” odbywały się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach. Próby odbywały się we wtorki w godzinach 12:20-15.00.

SPRAWOZDANIE ROCZNE ZESPOŁU "ŁOBACZEWIANKI"

Kobylany, 19.01.2018r.

Sprawozdanie z działalności
zespołu "Łobaczewianki" za rok 2017

Zespół „Łobaczewianki” działający przy Gminny Centrum Kultury w Kobylanach wykonuje pieśni ludowe, biesiadne, patriotyczne, oraz kościelne na trzy głosy. Skupia członkinie w przedziale wiekowym 18-72 lata - jest to zespół pokoleniowy. Instruktorem jest Pan Mieczysław Zieliński, przewodniczącą zespołu Pani Jolanta Gawryluk.

V POWIATOWY NOWOROCZNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - Kobylany 2018

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 14 stycznia 2018r. odbyła się V edycja Powiatowego Noworocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Wszystkich przybyłych uczestników i gości przywitał Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest. Swoją obecnością zaszczyciła tego dnia Pani Elżbieta Iwaniuk – Radna Powiatu Bialskiego reprezentująca Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

Można już głosować na swoich faworytów! Pomóż im w drodze do finału!

HARD GOCK NA FINALE WOŚP W BIAŁEJ PODLASKIEJ