Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
ZAJĘCIA FITNESS, AEROBIKU I ZUMBY - ZAPRASZAMY!

W związku z małym zainteresowaniem zajęciami w świetlicy w Bohukałach informujemy, iż prowadzimy zapisy na zajęcia w świetlicy w Łobaczewie Małym.

Serdecznie zapraszamy :)

Kliknij aby powiększyć


KONKURS NA NAJLEPSZĄ TWARZ GBP ROZSTRZYGNIĘTY !!!
  • 529 czytań
UDANY POCZĄTEK SEZONU SZTANGISTÓW - ŁUKÓW 12-13 MARCA 2016
  • 746 czytań

Podium dziewcząt do lat 15-stuW dniach 12-13 marca w hali sportowej im. Janusza Kowalczyka przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS połączone z VIII Memoriałem Janusza Kowalczyka, trenera podnoszenia ciężarów, wychowawcy braci Dołęgów.

 

>>> Galeria zdjęć <<<


HARD GOCK nagrodzony III miejscem w Ogólnopolskim Konkursie Zesp. Rockowych
  • 645 czytań

Informujemy, iż zespół HARD GOCK działający przy Gminnym Centrum Kultury zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Rockowych
ROCK w MOK 2016.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Kliknij by otworzyć galerię zdjęć


KIERMASZ WIELKANOCNY JUŻ ZA NAMI...
  • 1020 czytań

Wspólne zdjęcie z uczestniczkami konkursu na Najpiękniejszą Babę WielkanocnąW niedzielę 20 marca w Urzędzie Gminy Terespol w Kobylanach odbył się Kiermasz Wielkanocny organizowany przez Gminne Centrum Kultury.

Celem spotkania było przypomnienie i utrwalenie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami wielkanocnymi, ale przede wszystkim była to też okazja do tego by zaopatrzyć się w oryginalne stroiki i ozdoby na stół wielkanocny.

>>> Galeria zdjęć <<<


DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL
  • 945 czytań

„Kobieta jest jedną wielką epicką powieścią:
są w niej wszystkie wątki - dramat, miłość, radość i codzienność...”

Gwiazda wieczoru - Pani Halina FrąckowiakEmil Strauss

Dzień 13 marca 2016 r. w Urzędzie Gminy Terespol zapisał się na karcie historii wyjątkowym spotkaniem przygotowanym dla Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Gości w tym wyjątkowym dniu przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Pani Dorota Szelest, natomiast gospodarz Gminy Terespol Pan Krzysztof Iwaniuk oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Mieczysław Romaniuk złożyli serdeczne życzenia i wznieśli toast na cześć wszystkich zebranych na sali kobiet. Po części oficjalnej delegacje strażaków z OSP z Gminy Terespol obdarowały Panie kwiatami oraz upominkami.

>>> Galeria zdjęć <<<