Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

V Konkurs Historyczny O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH BOHATERACH NIEZŁOMNYCH
FERIE ZIMOMOWE Z GCK 2023
  • 13 czytań

Tegoroczne Ferie Zimowe z Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach z pewnością nie były czasem straconym! Przekonali się o tym wszyscy, którzy wzięli udział w naszym dwutygodniowym bloku zajęć i wyjazdów.

W pierwszym tygodniu zaprosiliśmy do współpracy niezastąpione Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Terespol, które podczas Kulinarnych Rewolucji rozpieszczały podniebienia wszystkich uczestników przygotowywanymi wspólnie potrawami. Drugi tydzień z kolei spędziliśmy bardzo intensywnie m.in. na wyjazdach, warsztatach plastycznych, grach, quizach i zabawach tematycznych.

 


X Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek
  • 7 czytań

 

W niedzielę 22 stycznia 2023r. odbył się jubileuszowy X Powiatowy Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wszystkich przybyłych uczestników i gości przywitała Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Dorota Szelest.

Tradycyjnie przegląd przeznaczony był dla solistów oraz zespołów z powiatu bialskiego. Do konkursu zgłosiło się 19 solistów i 5 zespołów. Soliści występowali w 3 kategoriach. Każdy uczestnik i zespół wykonywał jeden utwór z akompaniamentem lub z podkładem muzycznym.

>>> Galeria zdjęć <<<


Informacja BLGD
FERIE ZIMOWE Z GCK - II TYDZIEŃ
Nabór na stanowisko animatora sportu na obiekcie sportowym Orlik w Kobylanach