Kultura bez Granic 2018

LETNIE KINO PLENEROWE

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Terespol

DZIEŃ SPORTU W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćNiedzielne popołudnie 17 czerwca 2018r. na kompleksie boisk „Orlik 2012” upłynęło pod znakiem sportu. Podczas imprezy stoiska promocyjne zaprezentowały dwa lokalne kluby sportowe: Twierdza Kobylany oraz Sekcja Podnoszenia Ciężarów. Oprócz prezentacji zdobytych nagród, zainteresowani mogli wziąć udział w specjalnie zorganizowanych konkursach. I tak KS „Twierdza Kobylany” zorganizowała konkurs wiedzy o klubie, gdzie nagrodą za prawidłową odpowiedź był szalik, czy też kubek Klubu. Natomiast przy namiocie sekcji dorośli mogli się zmierzyć wyciskając sztangę z obciążeniem 50kg na ławeczce, a dzieci wykonywały przysiady ze sztangą z obciążeniem 5kg trzymaną nad głową. Nagrodami były koszulki z Młodzieżowych Mistrzostw Polski – Ciechanów 2018.

Zaproszenie na Festiwal Tradycji Ludowych

Zapraszamy do udziału w III Festiwalu

"U zbiegu rzek"

w dniach 7-8 lipca 2018

"Wyspa Wisła" - Stężyca

Zapraszamy na fanpage Festiwalu na FB:

Pozdrawiam Paweł Warowny - kierownik artystyczny festiwalu

Świetny powrót

Kliknij aby powiększyćW dniach 10-11 czerwca w hali sportowe im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów. Świetny występ zanotowała w nich, powracająca do treningów po trzyletniej przerwie, Patrycja Kłos, która z imprezy powróciła z brązowym medalem. Niezły start zanotowali dwaj pozostali zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów GCK Kobylany, Damian Dołęga i Mateusz Milewicz, którzy wywalczyli odpowiednio siódme i ósme miejsce.