Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
Konkurs plastyczny - Pisanka Wielkanocna 2020
OGRANICZENIA W PRACY URZĘDU GMINY TERESPOL
W DNIU DZISIEJSZYM, 12 MARCA 2020 ROKU W URZĘDZIE GMINY TERESPOL ODBYŁO SIĘ POSIEDZENIE GMINNEGO SZTABU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO
W SPRAWIE ZAGROŻENIA KORONOWIRUSEM.

W ZAKRESIE PRACY URZĘDU GMINY TERESPOL PODJĘTO  NASTĘPUJĄCE USTALENIA:

  • ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO PETENTÓW ORAZ PRACOWNIKÓW ICH OBSŁUGUJĄCYCH ZALECA SIĘ OGRANICZENIE WIZYT W URZĘDZIE GMINY TERESPOL.
  • PETENCI WSZYSTKIE SPRAWY BĘDĄ MOGLI ZAŁATWIAĆ W BIURZE OBSŁUGI. W TYM MIEJSCU BĘDZIE MOŻNA SKŁADAĆ WSZYSTKIE PISMA, ABY OGRANICZYĆ PRZEMIESZCZANIE SIĘ OSÓB PO BUDYNKU  URZĘDU GMINY. W RAZIE POTRZEBY URZĘDNICY BĘDĄ SCHODZIĆ DO KLIENTÓW DO BIURA OBSŁUGI.
  • ZALECA SIĘ  SKŁADANIE DOKUMENTÓW POPRZEZ PLATFORMĘ EPUAP, DROGĄ ELEKTRONICZNĄ, A WSZELKIE PYTANIA KIEROWAĆ NA ADRES POCZTY ELEKTRONICZNEJ sekretariat@gminaterespol.pl LUB TELEFONICZNIE 83 411 20 00.
  • W RAMACH PRZYJĘĆ INTERESANTÓW W SPRAWACH SKARG I WNIOSKÓW WÓJT GMINY TERESPOL, ZASTĘPCA WÓJTA GMINY ORAZ SEKRETARZ GMINY BĘDĄ UDZIELALI INFORMACJI WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE.
  • DLA TYCH, KTÓRZY NIE MOGĄ SKORZYSTAĆ Z KONTAKTU ON-LINE, BĘDZIE  MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU BEZPOŚREDNIEGO, WYŁĄCZNIE PO UPRZEDNIM WPISANIU DO EWIDENCJI OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH.

KOMUNIKAT!


UWAGA!


DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL
  • 171 czytań

Kliknij aby powiększyć„Naprawdę jaka jesteś
Nie wie nikt
Bo tego nie wiesz
Nawet sama ty…”

J. Kofta 

 

Kobiety to podobno jedne z najbardziej niezrozumiałych i ulotnych istot, ale w historii świata często były inspiracją dla płci przeciwnej. O płci pięknej powstało wiele pięknych wierszy, piosenek czy też sentencji, które wychwalają ich intelekt, delikatność, urodę i silny charakter. Czasem też krytycznie oceniają kobiece wady. Można im wiele zarzucić, ale każda jest jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa i należy je doceniać, kochać i uszczęśliwiać przede wszystkim w dniu ich corocznego święta 8 marca.  

>>> Galeria zdjęć <<<


INFORMACJA