Gminne Centrum Kultury
WROTA WOLNOŚCI 2018
Przewodnik

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
Koło Aktywnych Kobiet wyróżnione na Gali Kultury Województwa Lubelskiego
  • 4 czytań

Kliknij aby powiększyć19 i 20 września b.r. Centrum Spotkania Kultur w Lublinie gościło II Kongres Kultury Województwa Lubelskiego. Pierwszy dzień Kongresu zakończyła Gala Kultury, podczas której zostały wręczone wyróżnienia. W gronie laureatów znalazło się Koło Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego, które zostało wyróżnione Dyplomem Uznania Zarządu Województwa Lubelskiego za całokształt działalności kulturalnej i społecznej.

>>> Galeria zdjęć <<<


Twierdza Kobylany – AP TOP 54 Biała Podlaska I
  • 11 czytań

Kliknij aby powiększyćDnia 15 września o godzinie 10.00. na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Akademią Piłkarską TOP 54 Biała Podlaska. Od pierwszej minuty mecz był bardzo wyrównany, można powiedzieć, że nawet z lekką przewagą naszej drużyny. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Po akcji Szymona Kowaluka i przepięknym uderzeniu prostym podbiciem pod poprzeczkę prowadziliśmy 1:0.


ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW - MAŁASZEWICZE 2018

Kliknij aby powiększyć


VI Letni Festiwal Biegów "WROTA WOLNOŚCI" - Kobylany 2018
  • 62 czytań

Kliknij aby powiększyćVI edycja Letniego Festiwalu Biegów „Wrota Wolności” odbyła się 9 września 2018r. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury oraz Urząd Gminy Terespol z siedzibą w Kobylanach.

Galerie zdjęć:

>>> Bieg przedszkolaka oraz juniorów <<<

>>> Biegi seniorów oraz dorosłych <<<


AP TOP 54 Biała Podlaska II - Twierdza Kobylany
  • 28 czytań

Kliknij aby powiększyćW dniu 8 września o godzinie 10:00 na boisku sportowym w AP TOP 54 w Białej Podlaskiej odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy AP TOP 54 Biała Podlaska II a Twierdzą Kobylany.

Mecz zaczęliśmy od wysokiego pressingu i próbach odbioru piłki na połowie przeciwnika, przynosiło to skutek i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe lecz brakowało wykończenia. Przeciwnik także próbował stwarzać akcje środkiem pola, lecz nasza drużyna od razu przejmowała piłkę i nie pozwalała na rozgrywanie piłki drużynie z Białej Podlaskiej. Po jednej z akcji lewym sektorem boiska nasz zawodnik został faulowany i został podyktowany rzut wolny. Do stałego fragmentu gry podszedł Szymon Kowaluk i pięknym strzałem pod poprzeczkę strzelił bramkę. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać, piękna akcja z prawej strony i strzał ,,marzenie’’ Karola Sawczuka dał prowadzenie na 2:0.


MECZ: KS TWIERDZA KOBYLANY - SRG SŁAWATYCZE

Kliknij aby powiększyć