Twierdza Kobylany - AP TOP 54 Biała Podlaska I

Kliknij aby powiększyćDnia 15 września o godzinie 10.00. na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy Twierdzą Kobylany a Akademią Piłkarską TOP 54 Biała Podlaska. Od pierwszej minuty mecz był bardzo wyrównany, można powiedzieć, że nawet z lekką przewagą naszej drużyny. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych, lecz piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Po akcji Szymona Kowaluka i przepięknym uderzeniu prostym podbiciem pod poprzeczkę prowadziliśmy 1:0.

ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW - MAŁASZEWICZE 2018

VI Letni Festiwal Biegów "WROTA WOLNOŚCI" - Kobylany 2018

Kliknij aby powiększyćVI edycja Letniego Festiwalu Biegów „Wrota Wolności” odbyła się 9 września 2018r. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kultury oraz Urząd Gminy Terespol z siedzibą w Kobylanach.

Galerie zdjęć:

>>> Bieg przedszkolaka oraz juniorów <<<

>>> Biegi seniorów oraz dorosłych <<<

AP TOP 54 Biała Podlaska II - Twierdza Kobylany

Kliknij aby powiększyćW dniu 8 września o godzinie 10:00 na boisku sportowym w AP TOP 54 w Białej Podlaskiej odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika starszego pomiędzy AP TOP 54 Biała Podlaska II a Twierdzą Kobylany.

Mecz zaczęliśmy od wysokiego pressingu i próbach odbioru piłki na połowie przeciwnika, przynosiło to skutek i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe lecz brakowało wykończenia. Przeciwnik także próbował stwarzać akcje środkiem pola, lecz nasza drużyna od razu przejmowała piłkę i nie pozwalała na rozgrywanie piłki drużynie z Białej Podlaskiej. Po jednej z akcji lewym sektorem boiska nasz zawodnik został faulowany i został podyktowany rzut wolny. Do stałego fragmentu gry podszedł Szymon Kowaluk i pięknym strzałem pod poprzeczkę strzelił bramkę. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać, piękna akcja z prawej strony i strzał ,,marzenie’’ Karola Sawczuka dał prowadzenie na 2:0.

MECZ: KS TWIERDZA KOBYLANY - SRG SŁAWATYCZE

Twierdza Kobylany - Az Bud Komarówka Podlaska

Kliknij aby powiększyćW dniu 01 września na boisku sportowym w Dobryniu Dużym rozpoczęliśmy zmagania w Okręgowej Lidze młodzika starszego. W tym sezonie do ligi przystąpiło 9 drużyn, łącznie z naszą. Powstały nowe zespoły takie jak: Az Bud Komarówka Podlaska, Olimpia Jabłoń, LKS Milanów oraz Tytan Wisznice.