WAKACYJNY ROZKŁAD JAZDY - LIPIEC 2019

ŚWIETNY START SZTANGISTÓW

Dekoracja kat. 61 kgW dniach 1-4 lipca w hali Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie k/Zielonej Góry rozegrane zostały Finały XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Wystąpiło w nich czterech zawodników reprezentujących sekcję podnoszenia ciężarów działającą przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach. Wrócili oni z ośrodka słynącego z pięcioboju nowoczesnego z trzema medalami.

XVI ODSŁONA FESTIWALU KULTURA BEZ GRANIC

Kliknij aby powiększyćJuż po raz szesnasty Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach zapewnili wszystkim zwolennikom wyśmienitej zabawy wieczór pełen niespodzianek i atrakcji. 29 czerwca 2019 r. na scenie XVI Festiwalu Kultury bez Granic zaprezentował się szeroki przekrój wykonawców z gatunku muzyki POP, ROCK, DISCO POLO oraz HIP HOP. Jak co roku prezentowany był dorobek lokalnych twórców ludowych, zarówno w dziedzinie rękodzieła, jak i promowania własnych zdolności i talentów. Ponadto na uczestników festiwalu czekały miody z lokalnych pasiek oraz produkty regionalne przygotowane specjalnie na tę okazję przez lokalne koła gospodyń wiejskich.

Ogłoszenie KS Kaliber

PIĄTKOWE SZALEŃSTWO Z BIBLIOTEKĄ

28 czerwca kolejne zajęcia!
Tym razem spotykamy się w Gminnej Bibliotece Publicznej ;)

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Terespol