Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

DZIEŃ KOBIET W GMINIE TERESPOL
  • 1293 czytań

W dniu 8 marca 2015r. w Sali konferencyjnej urzędu Gminy Terespol miało miejsce pierwsze gminne świętowanie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Dzień ten w bieżącym roku był świętem szczególnym, gdyż to właśnie 8 marca, 25 lat temu uchwalono ustawę o samorządach.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<


FERIE ZIMOWE W GMINIE TERESPOL Z GMINNYM CENTRUM KULTURY
  • 1255 czytań

Bal przebierańców 11.02.2015Tradycyjnie, jak co roku, podczas ferii zimowych Gminne Centrum Kultury w Kobylanach przygotowało plan zajęć i zabaw dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Terespol. 

W planie ferii znalazły się między innymi zajęcia muzyczne i filmowe, które prowadzone były w salach budynku UG Terespol. Ponadto w świetlicy wiejskiej w Koroszczynie miały miejsce zajęcia plastyczne, natomiast w świetlicy wiejskiej w Małaszewiczach warsztaty tańca Break Dance. Dodatkową atrakcją był bezpłatny wyjazd dla dzieci i młodzieży do kina Merkury w Białej Podlaskiej na film animowany pt. „Gang wiewióra”, w którym uczestniczyło ponad 40 osób.

>>> GALERIA ZDJĘĆ - WYJAZD DO KINA W BIAŁEJ PODLASKIEJ <<<
>>> GALERIA ZDJĘĆ - BAL PRZEBIERAŃCÓW <<<
>>> GALERIA ZDJĘĆ - NOC PEŁNA WRAŻEŃ W KOROSZCZYNIE <<<


ZŁOTE GODY W GMINIE TERESPOL
  • 1478 czytań

01 lutego 2015 r. w Gminie Terespol odbyły się uroczyste obchody Złotych Godów. Swój jubileusz tego dnia świętowało 12 par, m.in.: Franciszek i Aniela Wasiluk, Teofil i Henryka Czech, Stanisław i Helena Jakuszko, Jerzy i Helena Romaniuk, Eugeniusz  i Nadzieja Oleszczuk, Zdzisław i Teresa Gryciuk, Józef i Halina Maciuk, Ludwik i Jadwiga Stoma, Marian i Alina Kral, Franciszek i Sabina Lutyk, Kazimierz i Jadwiga Jarmoszuk oraz Jan i Marianna Nikoniuk.

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<


III Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek
  • 1306 czytań

Dnia 11 stycznia 2015 roku w budynku Urzędu Gminy Terespol odbył się II  Noworoczny Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez Gminne Centrum Kultury. W Przeglądzie  wzięło udział 26 solistów i 4 zespoły w pięciu kategoriach: klasy I –III; klasy IV – VI; kategoria Gimnazjum; Ponadgimnazjalne i starsze oraz Zespoły.


>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<