Wyjazd do Białej Podlaskiej - KINO + LASERCITY

Kolejną po Turnieju FC 24 atrakcją tegorocznych ferii zimowych był wyjazd autokarowy z Gminnym Centrum Kultury. We wtorek 30 stycznia 2024r. ponad 40-sto osobowa grupa dzieci udała się do Białej Podlaskiej.

Pierwszym punktem wypadu była wizyta w Kinie Merkury na filmie animowanym „Wyfrunięci”. Film ze studia Illumination opowiada historię rodziny kaczek, które wyruszają we wspaniałą podróż na wyspy Bahama, gdzie zapowiadają się najlepsze wakacje. "Wyfrunięci" nie tylko bawią, ale także skłaniają do refleksji nad wartościami, takimi jak przyjaźń czy odwaga. Podejmowane w filmie tematy mogą się stać pretekstem do wielu ciekawych rozmów.

Kolejną atrakcją wtorkowego wyjazdu była wizyta w Laser City Biała Podlaska. Była to okazja do aktywnego spędzenia popołudnia. Wśród atrakcji był laserowy paintball - Laser Tag, będący alternatywą tradycyjnego paintballa, z tym że bez siniaków i plam z farby. Uczestnicy rozgrywki wyposażeni w broń laserową  przenieśli się w świat wirtualnej gry. Muzyka, dźwięk, kolorowe światła oraz wydobywający się dym stworzyły niesamowitą atmosferę, a rozgrywka i trafienia wiązką laserową tworzą podniosły poziom adrenaliny i współzawodnictwa.

Laser City to nie tylko paintball, ale również strzelnica Laser Shot. Pojedynek polega na zestrzeleniu jak największej liczby punków, które podświetlają się losowo. Trzecią atrakcją był laserowy labirynt – Laser Maze. Zadaniem gracza było pokonanie wiązek laserowych bez ich dotknięcia i wciśnięcie przycisku. Na zakończenie na uczestników wycieczki czekała pizza.

Mamy nadzieję, że nasi uczestnicy bardzo dobrze bawili się na wtorkowym wyjeździe i nie będzie to ich ostatnia przygoda z Gminnym Centrum Kultury embarassed