Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Terespol

12 stycznia 2024r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol już po raz drugi odbyło się niecodzienne spotkanie. Spotkanie, które było uhonorowaniem zaangażowania oraz pięknej i szlachetnej działalności społecznej Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Terespol.

Serdeczne podziękowania za działalność kulturalną oraz kultywowanie tradycji ludowych przekazał wszystkim licznie zgromadzonym Paniom i Panom Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk. Do życzeń dołączyła się również Pani Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach Dorota Szelest, która podkreśliła jaką pomocą i wsparciem są obecnie Koła, które inicjując wszelkie działania i inicjatywy integrujące lokalną społeczność, niewątpliwie podnoszą poziom życia na wsi.

Podczas spotkania wszystkim przybyłym Kołom zostały wręczone podziękowania oraz upominki. Po części oficjalnej został wyświetlony krótki humorystyczny film w tzw. „pigułce”, z szeroko pojętej działalności naszych Kół. Uwieńczeniem części artystycznej był zabawny skecz pt. „Pani ze wsi, Pani z miasta” w wykonaniu Pań z Klubu Seniora Złoty Wiek z Małaszewicz, którym również serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że nasi Seniorzy są aktywni kulturalnie,  potrafią się świetnie zorganizować, doskonale bawić, a tym samym umilać swoją obecnością wszelkie spotkania i uroczystości organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach.

Drogie Panie i Drodzy Panowie zrzeszeni
w Kołach Gospodyń Wiejskich!

Jesteśmy przekonani, że owocna współpraca, zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności lokalnej oraz krzewienie regionalnej kultury i tradycji, będzie dla Państwa źródłem dumy i satysfakcji. Jednocześnie życzymy zdrowia, i wszystkiego co najlepsze w życiu osobistym. Aby radość, pomyślność i szczęście dopisywały Wam w każdym aspekcie życia!