Oliver Jabkiewicz i Miłosz Kasprzuk w gronie nagrodzonych 21 lubelskich sportowców

W dniu 06.06.2023 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się gala, podczas której wręczono okolicznościowe dyplomy dla perspektywicznych lubelskich sportowców w ramach programu "LUBELSKIE TEAM SPORT".

W gronie 21 laureatów znalazło się dwóch zawodników Sekcja Podnoszenia Ciężarów GCK Kobylany. Wyróżnienia przekazał Marszałek Województwa Jarosław Stawiarski oraz Członek Zarządu Zdzisław Szwed.

Gratulujemy!

Celem Programu jest wsparcie perspektywicznych sportowców z województwa lubelskiego. Program skierowany jest do zawodników, którzy zdobyli złoty, srebrny bądź brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w poprzednim roku dla województwa lubelskiego, reprezentując kluby z naszego regionu. Wyróżnieni zawodnicy trenują podnoszenie ciężarów, zapasy, boks i kolarstwo górskie.