V Otwarte Zawody Wędkarskie Puchar Wójta Gminy Terespol

4 czerwca 2023r. na łowisku „Wykop” w Kobylanach, o godzinie 8:30 spotkali się zapaleni miłośnicy wędkarstwa, którzy raz po raz piąty wzięli udział w Otwartych Zawodach Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Terespol. Organizatorem było Towarzystwo Wędkarskie „Wykop” przy współpracy z Gminą Terespol oraz Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.

Rywalizacja odbywała się w kategorii wiekowej 8-16 lat. Zwycięzcą mógł zostać wędkarz, który podczas zawodów złowi największą wagowo ilość ryb. Spośród ponad trzydziestu uczestników wyłoniono 3 najlepszych, którym puchary i dyplomy wręczył Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach oraz Prezes Towarzystwa Wędkarskiego „Wykop” Mariusz Antonowicz.

Laureaci tegorocznej edycji:

1 miejsce: Kacper Kurasiński – 12,290 kg

2 miejsce: Mikołaj Brzozowski – 12,030 kg

3 miejsce: Paweł Denisiuk – 5,500 kg

Nagrodę specjalną za złowienie największej ryby BIG FISH zdobył Mikołaj Brzozowski – 7,130 kg !

Serdecznie gratulujemy!

Podczas zawodów Organizatorzy zadbali nie tylko o atmosferę, dmuchaną zjeżdżalnię dla najmłodszych, ale również o poczęstunek dla uczestników.

Urząd Gminy Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach serdecznie dziękuje Towarzystwu Wędkarskiemu „Wykop” za organizację V Otwartych Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Terespol oraz aktywny wypoczynek na łonie natury.