Świąteczne paczki dla Seniorów 75+

Kliknij aby powiększyćŚwiąteczny prezent, to akcent, który na stałe wpisał się do naszej kultury, a moment wręczania go czy otrzymania, jest zawsze wyjątkowy. Tak jak wyjątkowe są Święta Bożego Narodzenia i okres je poprzedzający.

To czas kiedy doświadczamy ciepła drugiego człowieka, a dla pracowników Urzędu Gminy Terespol i Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach moment, w którym po raz kolejny mogą spotkać się z naszymi Seniorami 75+ i dzielić się tą radością, wręczając słodkie upominki od Wójta Gminy Terespol Krzysztofa Iwaniuka. Podczas wizyt nie zabrakło wzruszeń, podziękowań oraz serdecznych świąteczno – noworocznych Kliknij aby powiększyćżyczeń.

Dzisiejsze osoby starsze dorastały w bardzo niesprzyjających warunkach ekonomicznych. Zawsze były i będą naszymi przewodnikami, kultywującymi naszą historię. Dlatego musimy o nich pamiętać, bo to oni dali nam teraźniejszość.

Drodzy Seniorzy!

W tym wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia, aby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła spokój i radość, a Nowy 2023 Rok obdarował wszystkich pomyślnością i szczęściem.