Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
WARSZTATY WOKALNE W ŚWIETLICY W KOROSZCZYNIE

Wspólne zdjęcie uczestników z prowadzącymi warsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczne uczą ważnych rzeczy w muzyce, takich jak: współbrzmienie akustyczne, współpraca w zespole, skupienie, odpowiedzialność. Dodatkowo kształtuje się samodyscyplinę i samozaparcie wynikające z chęci i radości wspólnego muzykowania. Okazją do tego, by się o tym przekonać były bezpłatne warsztaty muzyczne, które odbyły się 29 listopada 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Koroszczynie.
Pomysłodawcą warsztatów był Pan Andrzej Maziejuk, opiekun muzyczny zespołu młodzieżowego Hard Gock, działającego przy Gminnym Centrum Kultury.

Zajęcia te skierowane były do młodego pokolenia, które często nie ma dostępu ani perspektyw do indywidualnego rozwoju pod okiem profesjonalistów. Grupa przybyłych na warsztaty uczestników miała szansę podnieść poziom swoich umiejętności wokalnych i instrumentalnych. Pasjonaci muzyki mieli okazję uczyć się od najlepszych gry na gitarze elektrycznej i basowej, na perkusji, a także szkolić się ze śpiewu.

Warsztaty prowadzili:

Janusz Maleńczuk – wokalista, perkusista z Białej Podlaskiej. Na co dzień Pan Janusz śpiewa i gra w zespołach For Teens, Silk i Maleńczuk Acoustic Duo;

Marek Jakubiak – gitarzysta zespołu Tubas Składkowski, Seaside Jazz Band; E30 Acoustic Trio;

Łukasz Osypiuk – basista zespołu Tubas Składkowski i Seaside Jazz Band, oraz

Dariusz Kirczuk – perkusista zespołu Tubas Składkowski i Seaside Jazz Band.

Zajęcia muzyczne, zarówno te indywidualne jak i grupowe dążą do ukazania efektów pracy podczas występów na scenie, dlatego z niecierpliwością czekamy na ich efekty. Mamy nadzieję, że warsztaty były wspaniałym doświadczeniem osobistym jak i zespołowym oraz przyniosły satysfakcję zarówno prowadzącym jak i uczestnikom.  

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<