IV Rodzinny Piknik Strzelecki

Kliknij aby powiększyćW niedzielę 12 czerwca 2022r. na terenie strzelnicy sportowej przy Forcie w Kobylanach odbył się IV Rodzinny Piknik Strzelecki. Głównym organizatorem imprezy był Klub Strzelecki Kaliber przy udziale Urzędu Gminy Terespol oraz Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach.

Wśród atrakcji jakie zapewnili Organizatorzy swoim uczestnikom znalazły się m.in. pokaz sprzętu Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Policji oraz Akademii Samoobrony. Nie zabrakło również prezentacji pasjonata broni kolekcjonerskiej z Klubu Kaliber oraz armat Regimentu Artylerii Książęcego Domu Księcia Radziwiłła z Terespola.

Kliknij aby powiększyćNajstarsi zwolennicy dobrej zabawy mogli postrzelać z broni ostrej lub zmagać się w drużynowej grze Paintball. Na najmłodszych czekały darmowe dmuchane zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa oraz gry i zabawy z animatorem, a przy okazji można było skorzystać z okazji i zmienić swój image, fantazyjnie malując buzię. Ponadto każdy mógł skorzystać z darmowego badania wzroku w mobilnym stoisku „Okularium”.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy współorganizować tak zacne przedsięwzięcie, które Kliknij aby powiększyćku zdziwieniu Organizatorów przyciągnęło sporą rzeszę amatorów zainteresowanych strzelectwem sportowym. Dzięki działalności Klubu Strzeleckiego „Kaliber” kalendarz imprez organizowanych na terenie gminy Terespol wzbogacił się o kolejną wartą uwagi imprezę, tym razem popularyzującą strzelectwo, doskonalenie umiejętności strzeleckich, a przede wszystkim integrującą środowisko strzelców z mieszkańcami naszej gminy.