IV Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Terespol

Kliknij aby powiększyć14 czerwca 2022 r. na łowisku „Wykop” w Kobylanach po raz kolejny odbyły się Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Terespol. Organizatorem było Towarzystwo Wędkarskie „Wykop” przy współpracy z Gminą Terespol oraz Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.

Zapaleni amatorzy wędkarstwa rywalizowali w kategorii wiekowej 8-16 lat. Kryterium oceny była największa waga wszystkich ryb złowionych w trakcie zawodów. Kilkugodzinna rywalizacja wyłoniła spośród 27 uczestników 3 najlepszych wędkarzy, którym puchary i dyplomy wręczył Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Prezes Towarzystwa Wędkarskiego „Wykop” Mariusz Antonowicz oraz Radny Gminy Terespol Adam Sepczuk.

Kliknij aby powiększyćA oto laureaci:

1 miejsce:  Dawid Radomiński – wynik 9 kg 600g

2 miejsce:  Jan Łazuga – wynik 2 kg

3 miejsce:  Marcin Wowczeniuk – wynik 1 kg 400g

Nagrodę specjalną za złowienie największej ryby BIG FISH zdobył Dawid Radomiński!

Serdecznie gratulujemy!

Na zakończenie Organizatorzy zawodów przygotowali wszystkim uczestnikom poczęstunek w postaci kiełbaski z ogniska, a na najmłodsi mogli bawić się do woli na dmuchanej zjeżdżalni.

Urząd Gminy Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach serdecznie dziękuje Towarzystwu Wędkarskiemu „Wykop” za organizację IV Otwartych Zawodów Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Terespol oraz za popularyzowanie wędkarstwa jako czynnego wypoczynku i aktywnego obcowania z przyrodą.