ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW - MAŁASZEWICZE 2021

Kliknij aby powiększyćWeekend zmagań 2–3 października 2021r. upłynął pod znakiem rywalizacji w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodziczek i Młodzików do lat 15 oraz w X Turnieju o Puchar Wójta Gminy Terespol w podnoszeniu ciężarów. Ale była to również okazja, by w sposób szczególny uczcić Jubileusz 10 - lecia istnienia Sekcji Podnoszenia Ciężarów GCK Kobylany.

Galerie zdjęć:

>> Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodziczek i Młodzików do lat 15 <<

>>> X Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol <<<

Okres 10 lat w historii rozwoju podnoszenia ciężarów to czas niezbyt długi, ale dla naszej małej społeczności bardzo znaczący, bowiem odnosi się do pracy z młodzieżą w gminie, w której ta dyscyplina nie miała większych tradycji. Jednak ogromne wsparcie przedsięwzięć organizacyjnych i szkoleniowych przyczyniło się do wyznaczenia właściwej drogi rozwoju tej dyscypliny w gminie Terespol.

Kliknij aby powiększyćZ tej okazji Wójt Gminy Terespol Pan Krzysztof Iwaniuk oraz Przewodniczący Rady Gminy Terespol Pan Mieczysław Romaniuk za osiągnięcia na arenie ogólnopolskiej wręczyli zawodnikom upominki, natomiast trenerzy: Pan Tomasz Kuć oraz Pan Marek Sprychel, w ramach podziękowań za wkład pracy wniesiony w rozwój sekcji otrzymali statuetki.

Z kolei trenerzy oraz zawodnicy SPC GCK Kobylany w podziękowaniu za wsparcie działalności sportowej wyróżnili: Wójta Gminy Terespol Pana Krzysztofa Iwaniuka, Przewodniczącego Rady Gminy Terespol Pana Mieczysława Romaniuka, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Panią Dorotę Szelest, Dyrektora Z.S. im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach Pana Roberta Wieczorka, Starostę Bialskiego Pana Mariusza Filipiuka oraz Prezesa i Zarząd Lubelskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów, którego reprezentował wiceprezes ds. organizacyjnych Pan Antoni Kawałek.

Kliknij aby powiększyćUwieńczeniem części oficjalnej turnieju był jubileuszowy tort oraz poczęstunek dla wszystkich, którzy uczestniczyli w zawodach bądź towarzyszyli zawodnikom.

SPC GCK Kobylany swoim wieloletnim doświadczeniem, zaangażowaniem i ciężką pracą świadczy, że ich zespół jest dla nich szczególny i ważny. A to wspaniały przykład do naśladowania dla wszystkich młodych sportowców. Dziękując za 10 lat owocnej działalności w naszej małej społeczności lokalnej, a przede wszystkim na arenie ogólnopolskiej, życzymy dalszego rozwoju, zdrowia, pogody ducha, niesłabnącej energii oraz kolejnych znaczących dokonań i sukcesów sportowych.