SUKCESY PO PRZERWIE

Podium kat 55 kgW dniach 20-23 sierpnia w hali sportowej ZSP Nr 5 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat. W zawodach wystąpiło ponad 250 zawodników, wśród nich sześciu reprezentantów sekcji podnoszenia ciężarów działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach.

Trójka powróciła z zawodów z brązowymi medalami:

Bartosz Krzyżanowski w kat. wag. do 45 kg w grupie wiekowej do 15 lat,

Dawid Walencik w kat. wag. do 55 kg w grupie wiekowej do 17 lat,

Łukasz Bogusz w kat. wag. do 61 kg w grupie wiekowej do 17 lat.

Filip Kędzierawski w próbie podrzutuBardzo dobrze zaprezentowali się pozostali nasi reprezentanci:

V lokatę wywalczył Filip Kędzierawski w kat. wag. do 73 kg w grupie wiekowej do 15 lat,

VIII miejsca zajęli Kinga Bogusz w kat. wag. do 45 kg w grupie wiekowej do 15 lat oraz Adam Walencik w kat. wag. do 67 kg w grupie wiekowej do 15 lat.

Zawody te były pierwszym występem po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Do swoich startów zawodnicy przygotowywali się podczas zgrupowań w Krasnobrodzie i Kaszewcu.

Gratulujemy!