Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Walentynkowy wieczorek w Małaszewiczach

Kliknij aby powiększyćW niedzielne popołudnie 9 lutego świetlica wiejska w Małaszewiczach zamieniała się w przytulną kawiarenkę, gdzie przybyli na uroczystość goście  oraz mieszkańcy miejscowości częstując się pysznym domowym ciastem, jednocześnie brali udział w mini koncercie piosenki o miłości. Zuzanna Wic oraz grupa muzyczna „Jeden głos” na czele z Katarzyną Gołoś zachwycili publiczność swoimi aranżacjami znanych piosenek. Podczas wieczorku walentynkowego usłyszeć można było m.in. piękne „Alleluja” czy polską wersję My heart will go on.

>>> Galeria zdjęć <<<

Publiczność mogła sprawdzić swoją znajomość wiedzy na temat miłości w literaturze oraz filmie, odpowiadając na pytania przygotowane przez organizatorów.  Konkurs wzbudził wiele emocji i śmiechu, a udzielenie prawidłowych odpowiedzi nie sprawiło żadnego kłopotu. W nagrodę znawcy tematyki miłosnej otrzymywali symboliczne serduszka.

Kliknij aby powiększyćKoncert zakończył się losowaniem trzech kolacji dla dwojga w restauracji „Galeria Smaków” w Terespolu, które ufundowali  radni gminy z Małaszewicz, sołtys i rada sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Czerwone szpileczki”.

To walentynkowe spotkanie upłynęło w niezwykle miłej atmosferze, a przybyli na nie mieszkańcy Małaszewicz wychodzili z nadzieją, że już niedługo organizatorzy, czyli sołtys Kamila Korneluk, radne sołeckie oraz KGW „Czerwone szpileczki” przygotują kolejne takie spotkanie.

Kamila Korneluk