Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

Spotkanie Noworoczne w Polatyczach

Kliknij aby powiększyćW sobotę (18.01.2020r.) świetlica w Polatyczach wypełniła się gwarem rozmów i dziecięcej zabawy, a wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich spotkania. Cel był niezwykle ważny - poznać się bliżej, zintegrować oraz połączyć przy jednym stole jak największą liczbę mieszkańców, od osób starszych zaczynając, a na dzieciach kończąc. I okazało się to możliwe.

>>> Galeria zdjęć <<<

Kliknij aby powiększyćZaproszenia otrzymali wszyscy polatyczanie, a spotkanie zorganizowane było w taki sposób, aby każdy znalazł dla siebie coś atrakcyjnego. Dzieci dawały upust swojej energii podczas szaleństw z animatorami, a dorośli mieli okazję porozmawiać podczas wspólnego biesiadowania. Jak się okazało nie brakowało również amatorów tańca, do czego zachęcała muzyka i wesoła atmosfera. Ku uciesze organizatorów frekwencja dopisała, a założenia udało się zrealizować.

Kliknij aby powiększyćNa spotkaniu obecna była jedna z najstarszych mieszkanek wsi, której wszyscy symbolicznie odśpiewali "Sto lat", a także liczna grupa przedstawicieli najmłodszego pokolenia, nagrodzona przez Świętego Mikołaja drobnymi prezentami. Impreza pokazała jak ważną sprawą jest zacieranie granic i budowanie sąsiedzkich  relacji.Bez względu na pesel w dowodzie można przy jednym stole wymieniać się doświadczeniami i dzielić wspomnieniami, również na temat tych, których przy stole niestety zabrakło, choć w pamięci cały czas są obecni.

Koło Gospodyń Wiejskich w Polatyczach serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom, którzy przybyli na spotkanie oraz za każde dobre słowo, które do nas trafiło.

Dorota Wójcik