Choinka Noworoczna w Małaszewiczach Dużych

Kliknij aby powiększyćW dniu 12 stycznia 2020r. w świetlicy  wiejskiej w Małaszewiczach Dużych odbyła się „Choinka Noworoczna” dla dzieci. W programie imprezy była część artystyczna w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej. Kolejnymi akcentami spotkania były gry i zabawy, spotkanie z Mikołajem, oraz zabawa taneczna.

Najmłodsze dzieci z przedszkola zachwyciły nas pięknym tańcem opracowanym i przygotowanym przez p. Gabrysię Sidoruk. Następnie dzieci wykonały kolędy. Za udział w „kolędowaniu” otrzymały medal pamiątkowy i dyplomy. Dzieci wzięły też udział w grach i Kliknij aby powiększyćzabawach.

Kulminacyjnym punktem imprezy było spotkanie z Mikołajem. Każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami, puzzlami i kolorowankami. Organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek i napoje.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i sponsorom tej imprezy.

Sponsorzy:
- Urząd Gminy Terespol